Garsus iliuzionistas Mantas Wizard – pakaunės krašto moksleiviams: „Branginkite laiką ir siekite savo svajonių“

„Jeigu būčiau švietimo ministras, žinote, kokia pamoka būtų privaloma? Produktyvumo ir savo laiko planavimas. Laikas – tai, ko jūs niekada neuždirbsite ir negausite daugiau nei jo turite.

inigus jūs galite užsidirbti, bet laiko, kurį iššvaistote vėjais, niekada niekas nesugrąžins“, – sausakimšoje Domeikavos laisvalaikio salėje Kauno rajono moksleiviams ištarė garsus iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard.

Pakaunės krašto mokiniai kaskart susitinka su žinomais žmonėmis, įvairių sričių virtuozais, kurie savo pasiekimais, veikla galėtų įkvėpti paauglius, tapti pavyzdžiu jų kelio pradžioje.

Šią savaitę Kauno rajono mokinių tarybų atstovams teko galimybė pabendrauti su daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusiu 37 metų vilniečiu M. Wizard. Iliuzijos triukų meistras papasakojo apie savo kelią, atvedusį į populiarumą ir pripažinimą, prisiminė mokyklos laikus, kurioje įgytos žinios labai pravertė, įžengus į suaugusiojo pasaulį.

lrytas.lt informacija

Visas straipsnis: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2023/02/24/news/garsus-iliuzionistas-mantas-wizard-pakaunes-krasto-moksleiviams-branginkite-laika-ir-siekite-savo-svajoniu--26227502

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos