Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai

Kauno rajono savivaldybės pakartotiniai seniūnaičių rinkimai vyks dešimtyje seniūnijų, trisdešimt septyniose seniūnaitijose 2019 m. lapkričio 25-28 d. (tvarkaraštis pridedamas).

Kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda prieš 15 kalendorinių dienų ir baigiasi likus 7 kalendorinėms dienoms iki rinkimų.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Seniūnaičiai renkami gyventojų susirinkime arba gyventojams balsuojant raštu.

Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai vyks šiose seniūnijose: Akademijos (1-oji ir 2-oji seniūnaitijos), Babtų (Mokyklos, Centro, Daugiabučių, Instituto, Pagynės Šiaurinė, Pagynės Pietinė seniūnaitijos), Batniavos (1-oji, 2-oji ir 4-oji seniūnaitijos), Domeikavos (Plačiosios gatvės, Aukščių gatvės, Neries 2-oji, Kauno gatvės, Radikių-Smiltynų ir Šakių kaimo seniūnaitijos), Garliavos apyl. (Rinkūnų, Jonučių 2-oji ir Teleičių 2-oji seniūnaitijos), Garliavos (3-ioji seniūnaitija), Ringaudų (Kamšos, Tauro, Gėlių ir Pilėnų seniūnaitijos), Taurakiemio (Arlaviškių seniūnaitija), Užliedžių (Kaštonų, Pakaunės, Topolių, Nevėžio, Pienių, Griežlės, Vijūkų šiaurinė ir Vijūkų pietinė seniūnaitijos) ir Zapyškio (Kuro ir Zapyškio seniūnaitijos).

Kviečiame aktyviai dalyvauti pakartotiniuose seniūnaičių rinkimuose.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: