Padėka už bendradarbiavimą, organizuojant renginį „Ryterna modul Mototourism rally 2020“

Kauno rajono savivaldybė ir jos deleguoti atstovai iš VšĮ „Motobaltija“ sulaukė padėkos už bendradarbiavimą, organizuojant intelektualaus kultūrinio renginio „Ryterna modul Mototourism rally 2020“ punktus savo savivaldybėje ir taip aktualizuojant 2020 m. atmintinas metų temas. 

VšĮ Motobaltija kartu su motociklų vairuotojais entuziastais jau nuo 2011 m. organizuoja unikalius vienos dienos kultūrinius pažintinius ralius po visą Lietuvą pavadinimu Ryterna modul Mototourism rally. Šio renginio tikslas – geriau pažinti savo kraštą, istoriją, jo kultūrą ir paveldą, skatinti bendruomeniškumą, patriotiškumą ir saugų eismą tarp skirtingų visuomenės grupių.

Kasmet organizatoriai kelia aktualias, dažniausiai LR Seimo patvirtintų atmintinų metų, temas, pagal kurias parenka kontrolinius ralio objektus, susijusius su kultūra, istorija ir paveldu arba su visuomenei svarbia veikla ar tema.

2020 metais jau 10-ąjį kartą masiškai po visą Lietuvą vykusio „Ryterna modul Mototourism rally“ metu apie 1000 dalyvių lankėsi daugiau kaip 30-yje kultūros, paveldo ar kt. visuomenei aktualiuose objektuose. 2020 metų renginio „Ryterna modul Mototourism rally“ maršrutų temos akcentavo Tautodailės, Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio, UNESCO Pasaulio paveldo Lietuvoje, Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus. Objektus renginiui rekomendavo Kultūros paveldo departamentas, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, istorikai, visuomenininkai, žinomi žmonės, savivaldybės ir jų deleguoti atstovai. 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: