Meras dėkojo ilgamečiui Kauno rajono verslininkui

Kauno rajonas gali didžiuotis nesavanaudiškais žmonėmis, kurie prisideda prie Pakaunės krašto puoselėjimo ir stiprinimo. Vienas jų – Kęstutis Dagilis, UAB „Baltijos polistirenas“ prezidentas.

Būdamas keturiasdešimties, K. Dagilis savo darbo veiklą pradėjo Garliavoje. 2002 m. balandį buvo įsteigta įmonė „Baltijos polistirenas“, jai iki šiol vadovavo ir prezidentu buvo garbus Kauno rajono verslininkas. Jo vadovaujama įmonė garsi visoje Lietuvoje ir už jos ribų, sukurta daug darbo vietų Pakaunės gyventojams.

K. Dagilis – ilgametis Garliavos seniūnijos ir Kauno rajono draugas, partneris, kuris visuomet geranoriškai bendradarbiauja, pataria, remia įvairius renginius, švietimo įstaigas.

Daugiau nei ketvirtį amžiaus atidavęs darbui Kauno rajone, Kęstutis Dagilis įmonės „Baltijos polistirenas“ vairą perdavė jaunajai kartai. Nusprendęs eiti užtarnauto poilsio, bendrovės vadovas penktadienį jai vadovavo paskutinę dieną.

Rugsėjo 7 d. už nuopelnus Kauno rajonui, ilgametį verslo puoselėjimą, labdarą ir paramą bendruomenei, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas K. Dagiliui įteikė Kauno rajono savivaldybės medalį. „Linkiu, kad prieš Jus atsiveriantis gyvenimo etapas dovanotų dar neatrastų galimybių, optimizmo ir vidinės pilnatvės kupinų akimirkų,“ – kalbėjo meras.

K. Dagilis pabrėžė, kad stengsis draugystę su Kauno rajono bendruomene išlaikyti ir toliau.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: