Garliavos Šimtmečio parke – gausus būrys bėgikų

Olimpiečio Kęstučio Orento ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno taurės varžybos kiekvienais metais suburia šimtus jaunųjų bėgikų. Saulėtą penktadienio popietę per 500 sportininkų susirinko Garliavos Šimtmečio parke, tame pačiame, kur pastatyti iš ąžuolo išskaptuoti Vinco Kudirkos „Tautiškos giesmės“ žodžiai.
Olimpietis Kęstutis Orentas pasidžiaugė tokiu gausiu bėgikų būriu, atkreipdamas dėmesį į jauniausius dalyvius: „Aš tokių metų dar nesportavau. Džiaugiuosi, kad jūs jau pradėjote. Nesustokite ir viskas bus gerai, pamatysite“. Buvęs sportininkas linkėjo visiems sėkmingo starto ir geros nuotaikos.
Į renginį atvyko ne tik bėgikai, bet ir jų palaikymo komandos: mokytojai, tėčiai, mamos, artimieji, draugai. Visi bėgikai buvo suskirstyti į aštuonias amžiaus grupes – atskirai berniukai ir mergaitės. Varžyboms vadovavo teisėjų komanda, jos priešakyje stojo vyr. teisėjas Alfonsas Kazlauskas.
Distancijos, atsižvelgiant į bėgikų amžiaus grupes, buvo parinktos trys: 300, 500 ir 1000 m.
Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtais prizais, medaliais ir dovanėlėmis.
Šiemet bėgime gausiausiai dalyvavo Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos mokiniai.
Apdovanojimus jauniesiems sportininkams teikė Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas, Olimpietis Kęstutis Orentas, LAA direktorius Algirdas Maldūnas, Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė, Kauno rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas.
Tai jau ketvirtasis bėgimas organizuojamas Kauno rajono savivaldybės ir Lengvosios atletikos asociacijos. Šis renginys kasmet sukviečia vis į kitą vietą – pirmasis bėgimas įvyko Raudondvaryje, antrasis Kačerginėje, o praėjusiais metais Kulautuvoje.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: