Neveroniečiai socialines problemas spręs kartu

Pirmąją vasario dieną  į diskusiją su Neveronių bendruomene, kaip dirbti, kad socialinių problemų iškiltų kuo mažiau, atvyko Kauno rajono socialinių paslaugų direktorė Kristina Stanislovaitienė su komanda ir Kauno rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių  apsaugos skyriaus vedėja Janina Dabašinskienė.

„Tik dirbdami visi kartu, girdėdami ir matydami vienas kitą, galime išspręsti šias problemas. Pradėkime nuo savęs",  – kalbėjo bendruomenės centro pirmininkė Oksana Šukaitienė.

Neveronių seniūnė Aldona Petkevičienė pasidžiaugė, kad Neveronyse  socialinės rizikos šeimų yra nedaug. Bet yra keletas senolių, kuriems reikalinga nuolatinė pagalba. ,,Mes stengiamės dirbti atsakingai, išnagrinėjame kiekvieną atvejį, padedame kiekvienai šeimai, kuriai to reikia. Puiku, kad prie  problemų sprendimo noriai prisideda bendruomenė“, – sakė seniūnė.

Vaikų teisių apsaugos  skyriaus vedėja Janina Dabašinskienė skatino bendruomenę pasidomėti įvaikinimo bei globos klausimais. „Jūsų bendruomenė puiki, tikiu, kad joje yra žmonių, kurie ištiestų pagalbos ranką apie šeimą svajojančiam vaikui. Aplankykite Pagynės globos namus, gal pajusite tą gerą jausmą ir panorėsite mažam žmogučiui pakeisti gyvenimą“, – tikino vedėja.

Socialinių paslaugų centro direktorė Kristina Stanislovaitienė džiaugėsi bendruomenės iniciatyva. ,,Vien valdininkai, seniūnija ir socialiniai darbuotojai problemų neišspręs, tam reikalinga bendruomenės pagalba. Tokių susitikimų su Kauno rajono bendruomenėmis bus daugiau. Tikimės, kad ir kitos bendruomenės taip pat aktyviai dalyvaus diskusijose ir prisidės prie vietos gyventojų socialinių problemų sprendimo“, – kalbėjo direktorė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: