Neries gatvėje pluša kelininkai

Domeikavoje, tankiai apgyvendintoje Neries gatvėje šiuo metu verda intensyvūs darbai: keičiami vandentiekio tinklai, įvadai, renovuojami buitinių nuotekų tinklai. Kai tik specialistai baigs šiuos darbus, prasidės gatvės asfaltavimas.

„Gatvės būklė buvo labai prasta, todėl ją rekonstruoti buvo būtina. Vos tik prasidėjo darbai, paaiškėjo, kad ir vandentiekio trasa yra avarinės būklės, tad rekonstrukcijos metu bus ne tik sutvarkyta kelio danga, bet ir vandentiekis“, – pasakojo Domeikavos seniūnė Lina Mišeikienė.

Rangovai rekonstruos gatvę, sutvarkys pėsčiųjų takus, įrengs lietaus surinkimo sistemą, automobilių stovėjimo aikšteles. Taip pat planuojama perkelti elektros liniją, kuri patenka į remontuojamos gatvės darbų zoną. Kabeliai bus iškelti už kelio ribų.

Dėl papildomų darbų kelininkams Domeikavoje teks darbuotis gerokai ilgai, tačiau anot Domeikavos kaimo bendruomenės pirmininkės Rūtos Butkuvienės, gyventojai šią žinią priėmė labai ramiai.

„Informavome gyventojus, kodėl darbų terminai pailgėjo, paaiškinome, kokiais etapais jie bus atliekami. Jeigu jiems kas neaišku, atsakome į visus klausimus. Žmonės tolerantiški, nes žino, jog tai laikini nepatogumai“, – pabrėžė pirmininkė.

Kad gyventojams būtų patogiau grįžti į namus, darbai suskirstyti į keturis etapus, jog tvarkant vieną dalį gatvės, kita – žmonės saugiai galėtų judėti. Be to, šalia gyvenamųjų namų rangovai įrengė papildomą automobilių statymo aikštelę, kurioje domeikaviškiai gali parkuoti savo transporto priemones, taip pat padarė laikinus ir patogius įėjimus, kuriais žmonės saugiai gali patekti į daugiabučius.

Darbus planuojama baigti 2023 m. rugpjūčio mėnesį.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos