Kauno rajono savivaldybė iš Kauno miesto perima „Nacionalinio žiedo“ dalininko teises

Kauno rajono savivaldybė nusprendė neatlygintinai perimti iš Kauno miesto savivaldybės VšĮ „Nacionalinis žiedas“ dalininko turtines ir neturtines teises ir pareigas. Tam vienbalsiai pritarė ketvirtadienį posėdžiavusi taryba.

Viešoji įstaiga „Nacionalinis žiedas“ turėjo 3 dalininkus: Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, Kauno miesto savivaldybę ir Kauno rajono savivaldybę. Tačiau balandžio 28 d. Kauno miesto savivaldybės taryba vienbalsiai nutarė pritarti savo dalininko teisių pardavimui. Po mėnesio miesto savivaldybės administracija kreipėsi į rajono savivaldybę dėl dalininko teisių perdavimo, kuriam pritarė rajono tarybos nariai.

Pereinamuoju laikotarpiu turtą patikėjimo teise valdys Lino Tubelio vadovaujamas Lietuvos sporto centras. Jis ieškos ir koncesininko. Viešajai įstaigai „Nacionalinis žiedas“ laikinai vadovaus direktorius Žygimantas Šeštokas.

Kačerginės „Nemuno žiedo“ lenktynių trasa yra Kauno rajono teritorijoje, todėl Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas patikino, kad rajono valdžia suinteresuota, kad vienintelė Lietuvoje žiedinė lenktynių trasa būtų atnaujinta, moderni, joje nuolat vyktų įvairios veiklos visuomenei.

Jis pastebėjo, kad automobilių lenktynės savo populiarumu nenusileidžia aukšto lygio krepšinio varžyboms, todėl šią vietą būtina gaivinti. Rajono vadovai įsitikinę, kad trasa galėtų tarnautų ne tik sportui, bet ir įvairiems renginiams, kad joje atsirastų vietos ir jaunimui, ir automobilių sporto veteranams.

„Norime, kad trasa tarnautų pagal savo paskirtį. Todėl pritariame, kad kuo greičiau būtų parinktas koncesininkas ir Nemuno žiede būtų vystoma įvairi veikla“, – sakė Kauno rajono savivaldybės vicemeras Antanas Nesteckis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: