Dar daugiau nemokamų treniruočių Kauno rajono gyventojams

Nuo rugsėjo 7 dienos Kauno rajono gyventojai (55 metų ir vyresni) kviečiami į jau trečius metus vyksiančias, didelio populiarumo sulaukusias nemokamas fizinio aktyvumo treniruotes. Kauno rajono gyventojų patogumui fizinės veiklos vyks beveik visose Kauno rajono seniūnijose.

Užsiėmimai startuos dvejose skirtingose Akademijos, Garliavos, Domeikavos ir Babtų vietose, Ežerėlyje, Čekiškėje, Ilgakiemyje, Kačerginėje, Kulautuvoje, Lapėse, Neveronyse, Pagynėje, Raudondvaryje, Ringauduose, Užliedžiuose, Zapyškyje, Girionyse, Šlienavoje, Panevėžiuke, Juragiuose, Liučiūnuose ir Mastaičiuose.

Nemokamos treniruotės – tai Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro kartu su partneriais  Nacionaliniu sporto ir sveikatinimo institutu bei Kauno rajono savivaldybe  įgyvendinamo projekto „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajono bendruomenėje“ veiklos. Projektas yra finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Projekto tikslas – didinti vyresnio amžiaus Kauno rajono gyventojų sveikatos priežiūros sampratą bei formuoti teigiamus jų sveikos elgsenos pokyčius.

Į atskirus ciklus suskirstyto projekto veiklos apima ne tik gyvų ir nuotolinių treniruočių organizavimą, bet ir išvykas į baseiną bei vasaros sveikatinimo stovyklas.

Nuo rudens prasidės penktasis įgyvendinamo projekto ciklas. Profesionalių trenerių ir specialistų vedamuose užsiėmimuose nemokamai sportuoti ir tarpusavyje pabendrauti galės visi 55 metų ir vyresni Kauno rajono bendruomenių nariai.

Treniruočių grafikas

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: