Kauno rajono neįgaliųjų sporto žaidynėse savo istorija dalijosi pasaulio čempionas Andrius Gudžius

Šiandien jau dvidešimt pirmą kartą surengtos Neįgaliųjų sporto žaidynės šiemet atspindėjo Lietuvos šimtmečio dvasią. Šimtui mūsų nepriklausomos valstybės metų buvo skirta 100 įkvepiančių istorijų.

„Jūs kiekvienas esate unikalus, esate pavyzdys ir įkvepianti sėkmės istorija kiekvienam mūsų. Jūsų ryžtas, energija ir noras gyventi yra daugiau nei šimtas istorijų. Tai motyvacija mums, sveikiesiems, sekti Jūsų pavyzdžiu“, – sveikindamas susirinkusiuosius kalbėjo Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas.

Savo įkvepiančią sėkmės istoriją pristatė ir renginio svečias, 2017 m. pasaulio disko metimo čempionas Andrius Gudžius, augęs, mokęsis ir tobulėjęs Kauno rajone.

„Sportas – ne medaliai, o emocijos siekiant tikslo“, – akcentavo žaidynių dalyviams čempionas, jis palinkėjo ne tik laimėjimų, bet pirmiausia – geros nuotaikos.

Aikštėje šalia Kauno rajono socialinių paslaugų centro vykusiose žaidynėse sportininkai varžėsi šaškių, šachmatų, šaudymo, metimo į krepšį, smiginio, rankos lenkimo varžybose. Neapsieita ir be kasmet ypatingo dėmesio sulaukiančios seniūnų rungties. Jie parodė, kaip linksmai reikia varžytis šiose žaidynėse.

Šių metų naujiena – protų kovos–kryžiažodžių turnyras. Taip pat pirmą kartą buvo įkurta pramogų erdvė, skirta žaisti pramoginius žaidimus ne įskaitai. Virtualios realybės palapinėje dalyviai galėjo pasinerti į kitas dimensijas.

Po varžybų, kol teisėjai sumavo rezultatus, sportininkai stiprinosi tradiciniu žaidynių patiekalu – koše.

Nors renginio pabaigoje buvo paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai, laimėtojais buvo visi. Juk svarbiausias šio renginio tikslas – ne laimėti medalius, o bendrauti, pasisemti geros nuotaikos.

„Neįgalieji kasmet nekantriai laukia šios šventės ir jai kruopščiai ruošiasi“, – pasakojo Kauno rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė.

Be prizų ir dovanų iš šventės neišėjo nė vienas, bet patys garbingiausi – seniūnijų apdovanojimai. Tradiciškai buvo kovojama dėl unikalių Mero įsteigtų vardinių taurių ir medalių. Trečia vieta atiteko Domeikavos seniūnijos komandai, antroji – Čekiškės seniūnijos komandai, o pirmą vietą laimėjo Garliavos miesto komanda.

Finaline organizatorių dovana visiems – charizmatiškosios Irenos Starošaitės koncertas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: