Kauno rajone atidarytas naujas paslaugų centras

Vos prieš metus UAB „Rovaltra“ Kauno rajone, šalia magistralės Kaunas–Klaipėda esančioje verslo zonoje įkasė kapsulę, simbolizuojančią naujo pastato statybų pradžią. Ir jau šių metų pradžioje įvairia vakarietiška agrotechnika prekiaujanti įmonė atvėrė 2000 kvadratinių metrų verslo erdvės duris pirmiesiems lankytojams.

„Kauno rajonas patrauklus žemės ūkio verslui ir investicijoms“, – sakė UAB „Rovaltra“ generalinis direktorius R. Trainaitis, su krašto ūkininkais bendraujantis jau nuo 1994 m. Šis įmonės prekybos ir paslaugų centras jau penktasis Lietuvoje, jis bus arčiausiai žemdirbių, lengvai pasiekiamas atvykstant iš Žemaitijos ir Suvalkijos. Naujajame pastate įsikūrė administracija, žemės, miškų ir komunalinio ūkio technikos ekspozicija, technikos aptarnavimo salės, lauko aikštelės, sandėliai. Investicijos siekė apie 2 mln. Eur.

Didesnės patalpos UAB „Rovaltra“ reiškia ir didesnį darbuotojų skaičių. Kadaise įmonė savo veiklą pradėjo viename kambarėlyje su vienu darbuotoju. Naujajame pastate planuojama, kad dirbs 35 žmonės.

„Labai džiaugiuosi, kad pasirinkote Kauno rajoną. Čia įsikūrę daugiau kaip 3000 ūkių, čia – savo žemę puoselėjančių žmonių kraštas. Taip pat labai didžiuojuosi, kad esate socialiai atsakingas verslas – ne tik siekiate pelno, bet ir remiate VDU Žemės ūkio akademiją, žemdirbių renginius, vietos bendruomenę“, – naujojo „Rovaltros“ pastato atidaryme kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

„Rovaltra“ atstovauja Suomijos įmonėms: „Valtra Inc“ (traktoriai), „Suokone Oy“ (durpynų technika), „Sampo Rosenlew OY“ (javų kombainai), „Kronos OY“ (miško technika), Italijos įmonėms: „SEKO S.p.A“ (pašarų dalytuvai), „MERLO S.p.A“ (teleskopiniai keltuvai), Prancūzijos įmonėms: „Berthoud“ (purkštuvai), „Gregoire Besson“ (plūgai ir kita žemės ūkio technika).

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: