Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi Mykolo Romerio universiteto bibliotekos atstovai

Birželio 29 d. į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką atvyko 10 atstovų iš Mykolo Romerio universiteto (MRU) bibliotekos. Svetingai ekskursijos dalyvius sutikusi viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė surengė ekskursiją po biblioteką.

Tradicines ir inovatyvias projektines bibliotekos veiklas ekskursijos dalyviams pristatė vyr. bibliotekininkė R. Vasauskaitė. Kolegų susidomėjimo sulaukė viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose vykstantys netradiciniai skaitymo skatinimo renginiai, inovatyvios veiklos su robotais ir virtualios realybės akiniais. Kolegos iš MRU bibliotekos neslėpė susižavėjimo dėl bibliotekos Vaikų centre įrengtų modernių interaktyvių žaidimų, edukacinėms veikloms vykdyti ir laisvalaikiui praleisti skirtomis erdvėmis.

Komplektavimo skyriaus veiklą pristatė skyriaus vedėja J. Simuntytė, vyr. bibliotekininkė V. Tamašauskienė svečiams pristatė kraštotyrinę veiklą bei viešosios bibliotekos parengtą virtualų gidą. Viešojoje bibliotekoje eksponuojamas parodas ir vykstančius renginius – knygų pristatymus, susitikimus su meno ir kultūros atstovais – apžvelgė vyr. specialistė Elvyra Matveičikienė.

Puikiai nusiteikusius kolegas bibliotekininkus viešosios bibliotekos dailininkė G. Duobienė pakvietė dalyvauti edukacijoje ir susikurti savo ekslibrisą.

Susitikimo metu buvo aptartos tiek viešosioms, tiek ir akademinėms bibliotekoms aktualios problemos, kalbėjome apie bibliotekų bendradarbiavimo galimybes, partnerystę ir kitus aktualius klausimus.

Ši diena ypatinga visiems – aktuali informacija, naujos patirtys, malonios pažintys! Išsiskyrėme trumpam, nes rudenį esame pakviesti apsilankyti MRU bibliotekoje.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Vasauskaitė

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: