Gera žinia minantiesiems dviračius

Dar šiemet dviratininkams bus patogiau dviračių taku nuvažiuoti į Kulautuvą. Vasarą turėtų būti pradėti dviračių tako jungties nuo Nevėžio tilto iki Nevėžio gatvės ir nusukimo į Šilelio kaimą prieš Raudondvarį įrengimo darbai.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad balandžio mėnesį planuojama skelbti valstybinės reikšmės kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda ruožo nuo 8,5 iki 9,32 km rekonstravimo, įrengiant pėsčiųjų ir dviračių takus, projekto rangos konkursą. Šiuo metu teisininkai tikslina rangos sutarties projektą. Paaiškėjus laimėtojui, bus pradėti darbai.

Šiuo metu dviratininkai važiuoja maždaug 1,5 km ilgio pramintu taku šalia šlaito, einančiu iki tilto per Nevėžį ir už jo stotelės link, arba važiuojamąja tilto dalimi. Tai nepatogu ir nesaugu.

Lietuvos automobilių kelių direkcija savo ir ES lėšomis Kauno rajone taip pat planuoja įrengti dar vieną dviračių tako atkarpą – nuo Kauno m. ribos Lapių gyvenvietės link. Tai padės saugiau nuvažiuoti į sodus ir gyvenvietes Domeikavos–Lapių kryptimi.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: