Metų skoniai viename rinkinyje

Prieš aštuonerius metus Ringauduose gyvenančių Indrės ir Vinco Benevičių sukurtas verslas „Žali žali“ sparčiai auga, jie jau nebe naujokai rinkoje. Jų sveiki ir ekologiški produktai žinomi visoje Lietuvoje. Šįkart jie pristato ,,Žali žali” skanėstų rinkinį, kuriame telpa keturių metų laikų skoniai.

Rinkinyje galima rasti džiovintų rabarbarų, vyšnių, svarainių, obuolių ar moliūgų. Mėgstantiems įvarius skonius, siūloma paragauti džiovintų vaisių išmaudytų tobulo šokolado vonioje, nudžiovintų ir apibarstytų kakavos pudra. Rinkinys supakuotas į tvaraus perdirbto popieriaus pakuotę.

„Produktas buvo kurtas du metus. Norėjome pristatyti mūsų geografinės juostos skonius, tai kas auga mūsų šalyje. Šis rinkinys – lėta skonių kelionė gurmanams“, – pasakojo „Žali žali“ projektų vadovė Neringa Daniulaitienė.

Iš viso įmonės produktų krepšelyje yra visa puokštė aukščiausios kokybės produktų: valgomieji daigai, žalumynai, džiovinti vaisiai ir uogos, sirupai, aliejai, šokolado produktai.

„Mane džiugina mūsų krašto verslininkai, kurie kuria kokybiškus, ekologiškus, tvarius ir, žinoma, skanius produktus.“, – teigė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

„Žali žali“ produkcija buvo įvertinta ne vienu apdovanojimu, o tai skatina verslią šeimą nesustoti tobulėti.

Įmonės veiklą puikiai žino ir patys mažiausi pakaunės gyventojai. Indrė Banevičienė su savo sukurta edukacine programa „Daiga padaiga“ keliauja po darželius ir mokyklas. Užsiėmimų metu vaikai sužino apie sveiką ir naudingą maistą, taip pat sėja daigelius ir po to juos augina.

„Žali žali“ vadovai vis ieško to, kas gali pradžiuginti gomurį, kas padeda atrasti gyvenimo skonius ir spalvas, kas kasdienį šeimos stalą ar užkandžiavimą paverčia skonių atradimais.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos