Įsteigtas naujas apdovanojimas pakaunėje – „Metų kultūros smaragdas“

Kultūra Kauno rajono savivaldybei visada buvo vienas iš prioritetų. Be jos negali būti nei geros gyvenimo kokybės, nei dvasinio augimo. Todėl savivaldybė, siekdama ne tik įvertinti, bet ir motyvuoti kultūros darbuotojus, šiaip metais įsteigė naują apdovanojimą „Metų kultūros smaragdas“.

„Tai kultūros premija, skirta įvertinti kultūros srities kūrėjų, tyrėjų ir kitų darbuotojų reikšmingiausius metų darbus ir išskirtinius profesinius pasiekimus kultūros, bibliotekininkystės, muziejininkystės bei darbo su vaikais ir jaunimu srityse bei juos paskatinti. Tokio įvertinimo iki šiol pakaunėje nėra buvę“, – pabrėžė Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Lukas Alsys.

Kultūros premijos skyrimui pritarė ir ketvirtadienį posėdžiavusi Kauno rajono savivaldybės taryba.

Premija galės būti apdovanojami kultūros centrų, muziejaus, viešosios bibliotekos, Raudondvario dvaro ir kitų įstaigų darbuotojai, kurių savininkė yra Kauno rajono savivaldybė.

Premijos dydis – 24 bazinės socialinės išmokos, t.y., 1176 eurai.

Ji bus įteikiama renginio, skirto Tarptautinei kultūros dienai (balandžio 15 d.), metu.

Kandidatus premijai nuo kovo 1 d. iki balandžio 1 d. galės siūlyti Kauno rajono savivaldybės kultūros įstaigos, asociacijos bei organizacijos, bendruomenių centrai.

Siūlymus skirti premiją vertins komisija, sudaryta iš 5 narių: 3 savivaldybės administracijos darbuotojų, vieno Kauno rajono kultūros įstaigų direktorių visuotiniame susirinkime išrinkto ir vieno bendruomeninių organizacijų sąjungos deleguoto atstovo.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos