Kauno rajono mėnesio žmogus – Snieguolė Navickienė

Garliavos sporto ir kultūros centre startavusiame Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionate, be rungtynių ir dėjimo į krepšį virtuozų pasirodymo, buvo ypač šventiška rubrika: iškilmingai paskelbta Kauno rajono mėnesio žmogaus pavardė. 
Juo tapo VšĮ „Raudondvario dvaras“ direktorė Snieguolė Navickienė, iš Kipro parvežusi Kauno rajonui prestižinį Europos kultūrinio turizmo tinklo ECTN ir jo partnerių apdovanojimą už projektą „Raudondvario dvaro žirgyno sutvarkymas ir pritaikymas menų inkubatoriaus veiklai“. 
Dėl ECTN apdovanojimų, kurie skiriami kultūros paveldo objektams, pritaikytiems moderniam kultūriniam turizmui, varžėsi 57 finalininkai iš 15 Europos šalių. Raudondvario dvaras, kurio veiklą vertinimo komisija pavadino ypač įdomia ir peržengiančia turizmo ribas, pelnė specialų prizą. S. Navickienė parsivežė diplomą ir Afroditės skulptūrėlę – tarptautinio pripažinimo ženklus. 
Garliavos sporto ir kultūros centro salėje aidint plojimams, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas apdovanojo S. Navickienę Kauno rajono garbės ženklu. Jai teko ir Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato organizatorių dovana – kelialapis savaitgaliui dviem Birštone, „Vytautas Mineral SPA“ centre.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: