Medikams – gėlės ir padėkos žodžiai

Šiandien, Medicinos darbuotojų dieną, Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stoties medikai sveikintojų sulaukė jau anksti ryte.

Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Černiauskienė ir savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė profesinės šventės proga jiems išsakė nuoširdžius sveikinimo žodžius ir įteikė saldžių dovanų – šakočių.

„Esate priešakinėse kovos su pandemija linijose. Kiekvieną dieną, rizikuodami savo ir savo šeimų sveikata, jūs atliekate nepaprastai svarbų darbą, padedate infekuotiems ir galimai infekuotiems asmenims. Nuoširdžiai dėkoju jums už pasiaukojimą“, – kalbėjo meras, linkėdamas ir patiems medikams būti sveikiems.

Ypatingomis sąlygomis pandemijos laikotarpiu dirba ir Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centro, Karščiavimo klinikos Garliavoje medikai, su didesniais nei įprastai iššūkiais susiduria Vilkijos slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės ir Respublikinės Kauno ligoninės Slaugos klinikos Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių Garliavoje darbuotojai. Jiems taip pat šiandien skiriami išskirtiniai savivaldybės vadovų sveikinimai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: