LRF „Basement“ turnyre garliavietės užėmė II-ąją vietą

LRF “Basement” taurės moterų finale susitiko dvi šio sezono lyderės – čempionių titulą gynusios Kauno “ACME – Žalgiris” merginos ir HC “Garliava – Cascada” ekipa. Po atkaklios kovos Garliavos sporto ir kultūros centre Kauno rajono rankininkės iškovojo sidabro medalius. 

Rungtynes kiek tiksliau pradėjo “Žalgirio” rankininkės ir greitai susikrovė trijų įvarčių persvarą, tačiau garliavietės netruko jas pavijo ir išsiveržė į priekį. Pirmąjį kėlinį abi komandos žengė koja kojon ir po pirmųjų 30 minučių švieslentė skelbė – 16:16.

Rungtynių lūžis įvyko iki jų pabaigos likus dešimt minučių, kai už grubų žaidimą dviem minutėms buvo pašalinta Laima Bernatavičiūtė, o Klaudija Šidlauskytė “Žalgiriui” sukūrė dviejų įvarčių persvarą 25:23. Nors Garliavai dar buvo pavykę priartėti iki vieno įvarčio skirtumo, pirmaujanti ekipa rungtynėse nebesikeitė ir Kauno “ACME – Žalgiris” apgynė čempionių titulą, įveikusios HC “Garliavą – Cascadą” 32:30.

Varžovės gyrė garliaviečių žaidimą. „Šiais metais buvo daug sunkiau nei anksčiau. Garliavos komanda yra geras patirties ir jaunystės derinys. Buvo be proto sunku, bet džiaugiamės, jog pavyko laimėti. Pergalę greičiausiai nulėmė šiek tiek didesnė tokių rungtynių  patirtis”, - kalbėjo čempionės.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: