Bičiulystės popietė Linksmakalnyje

Dažnai teigiama, kad bendravimo mastas visuomenėje mažėja ir tai, ką dabar įprasta vadinti žodžiu ,,bičiulis“, nebeatitinka istorijoje buvusios įprastos šio žodžio reikšmės. Tačiau šią tendenciją paneigia balandžio 24 dieną Linksmakalnyje įvykęs dviejų klubų iš Kauno rajono susitikimas. Į Linksmakalnio laisvalaikio salės organizuotą renginį atvyko Rokų Damų klubas ir Rokų laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė J. Vasilionytė-Stašaitienė.

Linksmakalnio veikliųjų žmonių klubo „ArBaTa“ narys V. Žičkus, kaip ir dera, ne tik pasitiko damas, bet ir pakvietė pasivaikščioti miestelyje, aplankyti įsimintinas vietas, papasakojo miestelio kūrimosi istoriją.

Rokų Damų klubo moterys, lydimos ekskursijos vadovo, užsuko ir į reabilitacijos centro ,,Sugrįžimas“ kiemelį, aplankė įstaigą ,,Driežo namai“, kur susipažino su iguanomis ir jų mylėtoja Rima Ratkevičiene.

Po ekskursijos Linksmakalnio laisvalaikio salėje svečių laukė gausus susirinkusiųjų būrys: klubo „ArBaTa“ narės, miestelio seniūnas V.Žvirblis, bendruomenės atstovai ir, be abejo, garuojanti arbata.

Bičiulystės popietėje visi turėjome progą susipažinti su svečiais – gerb. inžinieriumi, kampanologu Sauliumi Stulpinu ir dailės istoriku dr. Gintautu Žalėnu.

Lietuvoje ir už jos ribų žinomi žmonės papasakojo įvairių istorijų apie varpus, jų atsiradimą, reikšmę, skambesį bei ,,ligas“ ir „gydymą“.

Kadangi bičiulystei būdingas fizinis kontaktas, toks kaip apsikabinimai, renginiui pasibaigus ir atsisveikinant jų tikrai netrūko.

Ilona Mitrulevičienė, Linksmakalnio kultūrinių renginių organizatorė

R.Puišio nuotrauka

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: