Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos žaidynėse triumfavo telšiečiai

Šeštadienį Vilkijoje vykusiose Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos (LKRKA) vasaros sporto žaidynėse daugiausia apdovanojimų susišlavė Telšių komanda.

Telšiečiai iškovojo Kauno rajono mero Valerijaus Makūno įsteigtą taurę už geriausius rezultatus šaudymo rungtyje, laimėjo virvės traukimo, svarmenų kilnojimo, sukarintų kliūčių ruožo ir kitas varžybas.

Antrą vietą komandinėje įskaitoje laimėjo kauniečiai, trečią – panevėžiečiai.

LKRKA Kauno skyriaus vadas, ats. kpt. Vytautas Žymančius sakė, kad žaidynės yra gera proga susitikti senus draugus, pabendrauti, kartu tai yra patriotinio auklėjimo priemonė.

Renginyje savo jėgas ir sumanumą išmėgino ir jaunieji Pėdsekio mokyklos auklėtiniai. Vaikai ir vietos gyventojai galėjo apžiūrėti karinės technikos parodą ir patys sudalyvauti įvairiose rungtyse.

Į renginį su šeima atvykęs Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas smagiai kilnojo svarstį – politikas yra šios sporto šakos Europos čempionas.

Vilkijoje gyvenantis vicemeras Jonas Gurskas pasidžiaugė, kad patriotinis renginys vyksta krašte, kuris nuo seno garsėja patriotinėmis tradicijomis.

Vakare buvo apdovanoti sporto žaidynių nugalėtojai, suliepsnojo šventinis laužas, įvyko koncertas.KRS inf.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: