Lenktynėse Palangoje tarp nugalėtojų – Kauno rajono komanda

Šeštadienio vakarą Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“, užtrukusiose 8 val. 41 min, dyzelinių automobilių klasėje greičiausia buvo Luko Laukaičio, Dariaus Ardavičiaus ir Kristijono Pelanio komanda „PGM technika Racing“, trasoje nuvažiavusi 331 ratą. Komanda užėmė puikią vietą ir bendrojoje lenktynių įskaitoje – finišo liniją kirto 13-oje pozicijoje.

„Tiek ruošdamiesi, tiek dalyvaudami lenktynėse visada tikimės laimėti. Esame maksimalistai. Pirmoji vieta dyzelinių automobilių klasėje mums nebuvo netikėtumas, tai buvo mūsų tikslas,“ – vis dar gyvenantys nugalėtojų nuotaikomis įspūdžiais dalijosi sportininkai.

Komandai „PGM technika Racing“ tai – ne pirma pergalė šiose varžybose. Jau trečią kartą Palangoje lenktyniavusi komanda kasmet parsiveža po taurę – 2016 m. užėmę antrąją, 2017 m. – pirmąją, šiais metais nenuleido kartelės ir vėl užėmė pirmąją vietą dyzelinių automobilių klasėje.

D. Ardavičius ir L. Laukaitis automobilių lenktynėse dalyvauja nuo 2015 m. „Labai seniai laisvalaikiu nuosavais automobiliais važiuodavome Kačerginės „Nemuno žiedu“, kiek vėliau ši pramoga tapo pomėgiu, o dabar dalyvaujame įvairiose lenktynėsene ne vien Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse“, – pasakojo L. Laukaitis.

350 arklio galių turintis automobilis BMW E46 lenktynių metu nepatyrė jokio gedimo. Tai, pasak lenktynininkų, buvo viena iš priežasčių, nulėmusi jų pergalę, o intensyvus ir atsakingas pasiruošimas nenuėjo veltui.

Sportininkai vis dar suka galvas, kaip suskaičiuoti, kiek buvo sunaudota degalų lenktynių metu. „Varžybose mūsų automobilis sunaudojo beveik 30 litrų dyzelinių degalų šimtui kilometrų. Prieš varžybas jau nuo ketvirtadienio prasidėjo pasiruošimas Palangos trasoje, jo metu degalų sąnaudos buvo tikrai nemažos“, – pasakojo D. Ardavičius.

Keisdamiesi kas valandą ir tiek pat ilsėdamiesi komandos nariai pirmąją vietą savo klasėje užėmė dalyvaudami trise. Nors vienas komandos narys – K. Pelanis į varžybas atvyko iš Panevėžio, vaikinai teigė, kad jų komanda atstovavo Kauno rajonui. „Galima sakyti, kad ir automobilis pagamintas Kauno rajone. Čia gaminamos detalės, vyksta remontas. Specialistai ir rėmėjai, prisidedantys prie automobilio ruošimo varžyboms, taip pat yra iš pakaunės“, – pasakojo vaikinai.

Komandos sportinis automobilis tarp lenktynių dalyvių išsiskyrė išvaizda – šonus puošianti trispalvė ir Vytis akcentavo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Grįžę iš savaitgalį praūžusių varžybų vyrai jau pradėjo ruoštis kitoms. Rugpjūtį ir rugsėjį komandos „PGM technika Racing“ laukia lenktynės Latvijoje ir Estijoje, todėl poilsiui laiko nėra.

Ringauduose gimę, užaugę, o dabar gyvenantys ir smulkų verslą įkūrę jauni vyrai teigė, kad yra tikri Kauno rajono patriotai. „Net ir dauguma rėmėjų yra įsikūrę Kauno rajone“, – juokavo sportininkai ir pridūrė, kad vis dėlto įmonių ir geros valios žmonių, kurie remdami prisidėtų prie būsimų pergalių, niekada nebus per daug.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: