Laisvės gynėjų diena paminėta kovomis ant tatamių

 
 
 
 
 

Sausio 13-ąją Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje ant tatamių virė aistros. Čia vyko XVIII Tarptautinis dziudo turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti ir VI Antano Stasio Bubnelio vardo atminimo taurei laimėti.

Sporto šventėje dalyvavo A. Bubnelio žmona Audronė, kiti šeimos nariai, nemažai buvusių Parlamento gynėjų, dziudo veteranų.

Pagarbą laisvės gynėjams pareiškė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. „Džiaugiuosi, kad mūsų jaunoji karta yra tokia pat stipri, kaip tėvai ir seneliai, prieš 27 metus apgynę mūsų Tėvynės laisvę“, – kalbėjo V.Makūnas.

Į sporto šventę atvyko ir mero pavaduotojas Paulius Visockas, Lietuvos dziudo federacijos prezidentas Vigmantas Sinkevičius, AT gynėjas iš Alytaus atsargos pulkininkas Arūnas Dudavičius.

„Lenkiu galvą prieš šviesios atminties Antaną Stasį Bubnelį, kuris atvedė šį kovos meną į Lietuvą ir buvo vienas parlamento gynybos organizatorių“, – kalbėjo turnyro vyriausiasis teisėjas Vytautas Budginas.

Turnyre rungtyniavo Kauno rajono partnerės, Vokietijos Bergštrasės srities sportininkai, komandos iš Lenkijos Lapių miestelio, Latvijos Rygos sporto klubo „Lido“, gausus būrys – net 28 klubų mūsų šalies sportininkų iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Kėdainių, Šiaulių, Alytaus, Plungės, Šilutės ir kitų miestų bei rajonų. Iš viso – daugiau kaip 200 dziudo kovotojų.

Sportininkai kovojo dėl Antano Stasio Bubnelio vardo atminimo taurių, jas įsteigė jo auklėtiniai ir kolegos. Taip pat prisidėjo Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas, Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyrius, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla, UAB „Sporto fėja“.

Taures iškovojo:

I vieta – Ukmergės dziudo klubas – 65 taškai, treneriai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.

II vieta – Alytaus sporto klubas „Dziudo Simba“ – 53,5 taško, treneriai Egesta ir Dainius Cimbolai.

III vieta – dziudo klubas iš Babtų „Juodas Diržas“ – 41,5 taško, treneris Romualdas Pocius.

Nedaug nuo prizininkų atsiliko ir 4 vietą iškovojo sporto klubas iš Klaipėdos „Šamas“ – 39,5 taško, treneris Jonas Tilvikas, 5 vieta – Kauno rajono sporto klubas „Cunami“ – 39 taškai, treneriai Vytautas Budginas ir Vaidotas Kavaliauskas.

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: