Kviečiame teikti pasiūlymus į Regionų plėtros tarybą

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija paskelbė papildomą kvietimą socialiniams ir ekonominiams partneriams siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas - išskyrus verslo ir darbdavių asociacijas, atstovaujamas Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje – į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Utenos, Telšių regionų plėtros tarybas. Į kiekviena iš šių tarybų dar gali patekti po vieną  atstovą. 

Socialiniai ir ekonominiai partneriai – profesinės sąjungos, darbdavių organizacijos, tam tikros profesijos atstovus vienijančios organizacijos, švietimo ir mokslo institucijos bei socialinės ekonomikos srityse (socialinės atskirties mažinimo, neinstitucinių socialinių paslaugų, kovos su diskriminacija, socialiai pažeidžiamų grupių integracijos ir pan.) veikiančios nevyriausybinės organizacijos.

Pasiūlymus prašome teikti iki 2019 m. rugpjūčio 6 d.  Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos apskričių skyriams šiais el. pašto adresais:

vilnius.rps@vrm.lt
kaunas.rps@vrm.lt
klaipeda.rps@vrm.lt
marijampole.rps@vrm.lt
utena.rps@vrm.lt
telsiai.rps@vrm.lt

 Informaciją, kurią socialinis ir ekonominis partneris, siūlydamas savo atstovą į regiono plėtros tarybą, turi pateikti, rasite čia 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: