Kviečiame dalyvauti menininkų plenere Koknesėje rugpjūčio 15–20 d.

 Aizkrauklės vietos savivaldybė kviečia teikti paraiškas dalyvauti menininkų plenere Koknesėje rugpjūčio 15-20 dienomis (6 dienos, 5 naktys).

Jei tau nuo 16 iki 30 metų (imtinai) ir turi patirties vizualiajame mene, dalyvauk plenere „Gyvenimas prie upių“. Ypač kviečiame dalyvius iš Interreg V-A Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos teritorijų (Kuržemės, Žiemgalos, Latgalos, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Kauno, Panevėžio, Utenos).

Tą savaitę aplankysite gražiausias Koknesės vietas ir įamžinsite jas meno kūriniuose, užmegsite naujas draugystes su kūrybingais žmonėmis, plauksite laivu Dauguvos ir Persės upėmis, dalyvausite įvairiuose meistriškumo kursuose, mėgausitės gyva muzika ir galiausiai sukursite parodą.

Dalyvavimas plenere nemokamas, tačiau medžiagomis darbui dalyviai turi pasirūpinti patys (dažai, teptukai, drobė, popierius ar kartonas, nešiojamas molbertas ir kitos medžiagos, reikalingos pasirinktai technikai).

Organizatoriai suteiks nakvynę bendrabučiuose, maitinimą, transportą plenero metu, meistriškumo kursus, rekreacinius užsiėmimus, taip pat ribotą skaičių molbertų ir drobių tapybai. Atvykimas nuosavu transportu rugpjūčio 15 d. (transportą iš Kauno į Latviją užtikrins ir apmokės Kauno rajono savivaldybė).

Susidomėjusiems bus nusiųsta Išsamesnė programa. Pleneras vyks latvių ir anglų kalbomis (10 dalyvių bus iš Latvijos ir 10 iš Lietuvos). Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su Aizkrauklės savivaldybės projektų vadove Ieva Rusiņa tel. +371 27298666, el.paštas ieva.rusina@aizkraukle.lv

Jei norite dalyvauti, užpildykite anketą:

https://latlit.eu/apply-for-participation-in-the-plein-air-of-artists-in-koknese-15-08-20-08/

 

Projektas Nr.LL-474 „Gyvenimas prie upių: turizmo produktų kūrimas remiantis senovės ir šiuolaikine istorija Baltijos šalyse“ (Gyvosios upės).

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: