Kviečiame apgyvendinimo įstaigų ir maisto pramonės ir maitinimo įstaigų darbuotojus į nemokamus seminarus

Su pavojingomis ir mūsų sveikatai bei aplinkai kenksmingomis cheminėmis medžiagomis susiduriame kasdien. Jų gausu ir įvairiose priemonėse, kurias naudoja apgyvendinimo įstaigos, užtikrindamos patalpų švarą, maisto pramonės ar maitinimo paslaugas teikiančios įmonės.

VšĮ Baltijos aplinkos forumas kviečia viešbučių ir kitų apgyvendinimo įmonių ir maisto pramonės įmonių ir maitinimo įstaigų darbuotojus į nemokamus seminarus apie sveikatai ir aplinkai draugiškų valymo produktų naudojimą įmonėje.

Seminaras apgyvendinimo įstaigų darbuotojams vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 10.30-12.30 val., Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g.21, Garliava).

Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.

Seminaras maisto pramonės darbuotojams vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 14-16 val., Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g.21, Garliava).

Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą. 

Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą.

Šis seminaras – projekto „NonHazCity“ dalis.  Jo metu dirbama su smulkiuoju ir vidutiniu verslu teikiant siūlymus dėl pavojingų cheminių medžiagų pakeitimo mažiau pavojingomis, šviečiama visuomenė siekiant mažinti prekių, kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų, paklausą.

Papildoma informacija:

Audronė Alijošiutė, tel. 8 5 215 9288, el. p. audrone.alijosiute@bef.lt

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: