Kviečiame į globėjų ir įtėvių mokymus

Kovo 17 d., 17 val. Kauno rajono savivaldybėje (Kaune, Savanorių pr. 371, 201 salėje) prasidės įvadiniai mokymai, skirti asmenims ir šeimoms, ketinantiems globoti ar įsivaikinti vaikus.

Kviečiame šeimas, galinčias ir norinčias padėti užaugti vaikui, kurio tėvai negali to padaryti, apsisprendusias tapti įtėviais ar globėjais ir laukiančias beprasidedančių mokymų.

GIMK programos esmė – aktyvus suaugusiųjų mokymas, kurio tikslas suteikti šeimoms naujos emocinės patirties, kuri padėtų suprasti, kaip jaučiasi be tėvų likęs vaikas, suteikti žinių apie tėvų globos netekusio vaiko raidos poreikių tenkinimą, vaiko ryšių su jo biologine šeima užtikrinimą, apie pagalbą vaikui užmezgant saugius ir patvarius ryšius, taip pat mokymų ir individualių pokalbių metu įvertinti mokymų dalyvių gebėjimus ir pasirengimą priimti tėvų globos netekusį vaiką.

Daugiau informacijos apie vaikų globą ir įvaikinimą, GIMK mokymus galite gauti Kauno rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriuje, tel. (8 37) 30 55 90 ir Paramos šeimai centre „Darnūs namai“, tel. 8 609 80 270.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: