Kulautuvos pušynas pasipuošė naujais inkilais

„Pavasario lygiadienis ir grįžtantys paukščiai mums primena gyvybės atgimimą. Ko reikia, kad Žemė ir toliau liktų mūsų planeta? Labai nedaug – būti atsakingiems. Žvelgdamas į jūsų jaunus veidus matau, kad jūs tai gerai suprantate“,- kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas vaizdingame Kulautuvos pušyne susirinkusiems vaikams.

Meras priminė, kad Kulautuva, kartu su Kačergine ir Zapyškiu neseniai gavo kurortinės teritorijos statusą. „Dabar savo aplinką turėsite prižiūrėti dar kruopščiau“, - pabrėžė savivaldybės vadovas.

Į Žemės dienos minėjimą, nešini vėliavomis ir saugoti gamtą raginančiais plakatais, atvyko Kulautuvos ugdymo įstaigų auklėtiniai, jų mokytojai, vietos bendruomenės atstovai.

Eiseną lydėjo ugniagesių komanda, vėliau panaudojusi savo ilgas kopėčias inkilams kelti.

Inkilėlį zylėms, kartu su meru, į prieš keletą metų pasodintą akaciją įkėlė ir darželinukai.

Visus šiuos gamtos garbinimo ritualus lydėjo dainos ir šokiai. Vėliau ant pakylos užkopė mokytojos Daivos Sasnauskienės auklėtinės, kurios demonstravo iš antrinių žaliavų pagamintus drabužius.

Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento atstovai aiškino, kaip reikia tausoti gamtą ir įteikė aktyviausiems vaikams diplomus.

Renginio nesugadino ir netikėtai iš dangaus pliūptelėjęs pavasarinis lietus, kurį šventės dalyviai greitai numalšino linksmomis dainomis. „Lietus pamatė, kad mes jo nebijom“, - gerą nuotaiką skleidė laisvalaikio salės vadovė Andžela Mickutė.

Kulautuvos seniūnė Dalia Šiušienė dėkojo visiems už iniciatyvas, o merui V. Makūnui padovanojo ąžuolinį inkilą su išraižytais Kauno rajono ir Kulautuvos herbais. „Nėra malonesnio užsiėmimo, kaip kelti inkilus“, - džiaugėsi dovana meras.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: