Kulautuvoje atsiras vandenlenčių parkas

Pernai rudenį Noreikiškėse atidarytas  vandenlenčių parkas "Dock7“ sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau šią vasarą jis turės konkurentą kitame Kauno rajono miestelyje Kulautuvoje.

Vandenlenčių parkus steigiančios ir juos prižiūrinčios UAB „Gedbra“ vadovas Antanas Sysas lankėsi Kauno rajono savivaldybėje ir su meru Valerijumi Makūnu aptarė projekto įgyvendinimo galimybes.

A.Sysas tvirtino, kad jo vadovaujama įmonė turi nuolatinių klientų ir partnerių, yra įsteigusi ne vieną vandenlenčių parką Vilniuje, Vilniaus rajone, Klaipėdoje ir net užsienio šalyse.

Verslininkai jau apžiūrėjo Kulautuvos karjerą ir tvirtino, kad jame galima įrengti dvi vandenlenčių trasas. „Čia galėtų veikti stilinga kavinė, kempingas, pripučiamų atrakcionų kompleksas, vandenlenčių įrangos ir laisvalaikio prekių parduotuvė. Centre dirbtų profesionalūs instruktoriai, pagalvotume ir apie įvairias pramogas visai šeimai“, - dalijosi planais A. Sysas.

Kulautuvos parkas būtų didžiausio Lietuvoje vandenlenčių parko „Wake Inn“ dalis. Iki tvenkinio bus galima atminti ir dviračiu – nuo Šilelio kaimo iki Kulautuvos sodų driekiasi dviračių takas.

Kulautuva, kartu su Kačergine ir Zapyškiu siekia kurortinės teritorijos statuso, todėl verslininkų iniciatyva nudžiugino V. Makūną. „Mūsų krašte yra daug gražių vandens telkinių, todėl smagu, kad vandens sporto šakos populiarėja. Žmonės nori aktyviai leisti laisvalaikį, o mes, savivaldybės atstovai, stengiamės atsižvelgti į jų lūkesčius", - sakė meras.

Pernai vandenlenčių parkas įsikūrė ir Graužės tvenkinyje, Noreikiškėse. Jame įkurta kabelinė dviejų bokštų sistema. Trasos ilgis 268 metrai. „Doc7“ per trumpą laiką sulaukė didelio dėmesio ir pelnė bene lankomiausio vandenlenčių parko vardą.

Nors Lietuvoje vandenlenčių sportas gyvuoja vos šeštą sezoną, šalyje jau veikia daugiau kaip 30 vandenlenčių parkų. Šis sportas nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo, juo gali mėgautis ir jaunimas, ir vyresnio amžiaus žmonės. Čiuožiant vandeniu dirba labai daug raumenų grupių, todėl tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimas, bet ir sveikatos šaltinis.

Vandenlentės pretenduoja tapti 2020 m. vasaros Olimpiados sporto šaka.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: