Ketvirtokai išbandė savo jėgas

Spalio 13 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre jau tryliktąjį kartą iš eilės vyko Kauno rajono mokinių fizinio pajėgumo normatyvų testavimas „Augti ir stiprėti“. Jame dalyvavo net 74 ketvirtokai iš Jonučių progimnazijos, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos, Ringaudų ir Kačerginės pradinių mokyklų.

Sporto renginį organizavo Jonučių progimnazijos mokytoja Lina Palianskienė.

Jonučių progimnazijos direktorius Jonas Petkevičius įteikė diplomus 58 penktokams, pernai išbandžiusiems savo jėgas „Augti ir stiprėti“ testuose.

Fizinio pajėgumo testavimas remiasi principu „sužinok savo galimybes“. Čia nesivaržoma su draugu, čia, priklausomai nuo asmeniškai surinktų taškų skaičiaus, kiekvienas gali laimėti „Ąžuolo vainiko“, „Ąžuolo šakelės“ arba „Ąžuolo lapelio“ diplomus.

Mokiniai patikrino savo žinias apie sportą ir sveikatą, išbandė save pasirinktose lankstumo, vikrumo, staigiosios jėgos, greitumo bei ištvermės rungtyse.

Į šventę susirinko, ko gero patys, sportiškiausi Kauno rajono ketvirtokai, kurie net ir užbaigę fizinio pajėgumo testų užduotis nesijautė pavargę ir nenorėjo skirstytis namo. Mokiniai susibūrė į komandas ir susirungė draugiškose kvadrato varžybose.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: