Kelininkai darbuosis visose seniūnijose

Kaunas rajonas – viena sparčiausiai augančių savivaldybių šalyje, čia kuriasi nauji gyvenamieji kvartalai, esami kaimai plečiasi, tad vyksta nuolatinė kelių infrastruktūros plėtra, kuria turi pasirūpinti Kauno rajono savivaldybė. Todėl ketvirtadienį taryba patvirtino vietinės reikšmės kelių ir gatvių sąrašą, kuriose šįmet intensyviai darbuosis kelininkai. Asfaltavimo technika užsuks į visas pakaunės seniūnijas.

Kelių infrastruktūrai gerinti šįmet bus skirta daugiau nei 10 mln. Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšos, skiriamos valstybės, šįmet sieks 4,8 mln. eurų, panašią sumą prie kelių tvarkymo pridės ir pati savivaldybė: 3,2 mln. skirti gatvių asfaltavimui ir tvarkymui, apie 1,2 mln. eurų kelių infrastruktūrai yra numatyta iš surinkto infrastruktūros mokesčio, o 1 mln. eurų – daugiabučių kiemų sutvarkymui.

Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vedėja Gita Kaminskienė įvardijo ir svarbiausius šių metų projektus. Tai Neries g. su pėsčiųjų taku (Domeikava), Pilėnų g. rekonstrukcija (Akademija), Kauno g. (Vilkija) ir Kaštonų g. (Giraitė) kapitaliniai remontai, Parko g. (Ramučiai), Mokyklos g. (Lapės), Dievogalos g. (Zapyškis), Ringauduose remontuos Beržų ir Taikos gatves, įrengiant šaligatvius, apšvietimą, o sankirtoje su Ateities gatve – žiedinę sankryžą.

Šįmet bus baigti projektai Kačerginėje Zikaro ir J. Janonio gatvėse bei Kulautuvoje Akacijų alėjoje ir V. Augustausko g.

Kauno rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių projektavimo, tiesimo, taisymo (remonto), priežiūros ir saugaus eismo sąlygų užtikrinimo 2023 m. objektų sąrašas

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos