Projekto „Kaunas 2022“ mokymai

„Kaunas 2022“ mokymosi ir kompetencijų kėlimo programa – Kultūros tempo akademija – kviečia į naujus nemokamus mokymosi ciklus, skirtus jaunimui, kultūros profesionalams, bendruomenių atstovams ir menininkams bei savanoriams.

Mokymai jaunimui

Jaunimo mokymų programa skirta 15–18 m. Kauno ir Kauno rajono jaunimui, norinčiam prisidėti prie „Kaunas 2022“ veiklų ir veržlios „Kauno iššūkio“ komandos. Mokymų, prasidėsiančių šių metų spalį ir truksiančių 6 mėn., metu jaunimas bus kviečiamas ugdyti asmenines ir bendrąsias kompetencijas, inicijuoti kultūrinius projektus, bendrauti ir dirbti komandoje.

Daugiau apie mokymus ČIA

Mokymai kultūros profesionalams

Auditorijų plėtros mokymų programa

Kultūros institucijų ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojų ilgalaikiai mokymai, juos ves pasaulinio lygio ekspertai iš Didžiosios Britanijos, Maltos ir Lenkijos.

Tai mokymai, apimantys teorines paskaitas ir praktines veiklas, skirti kultūros institucijų ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojams. Spalį prasidėsiančių ir net metus truksiančių mokymų metu dalyviai gilinsis į auditorijų plėtros ir strateginio planavimo subtilybes, analizuos auditorijų tyrimų galimybes, marketingo ir komunikacijos ypatybes, spręs auditorijų (ne)pasiekiamumo, bendradarbiavimo ir dalyvavimo kultūroje problemas, rengs auditorijų plėtros planus.

Daugiau apie mokymus ČIA

Bendruomenių teatro dirbtuvės jauniems profesionalams

Dirbtuvės jauniems teatro, muzikinio teatro ir performatyviųjų menų srities atstovams – scenos režisieriams, aktoriams, šokėjams, cirko artistams, prodiuseriams ir kitiems besidomintiems bendruomenių arba žmonių teatro sritimi. Dirbtuves ves Brigitte Christensen (Italija ir Danija) – teatro ir kino aktorė, scenos režisierė, dramaturgė, teatro ir kino vaidybos mokytoja, didelių tarptautinių bendruomenių teatro projektų meno vadovė.

Mokymai bendruomenių atstovams ir menininkams

Iniciatyviems Kauno miesto ir rajono gyventojams bei menininkams, norintiems burti žmones ir užsiimti bendruomeninėmis kultūrinėmis veiklomis, skirti mokymai „Fluxus labas!“ prasidės šių metų spalį ir truks 6 mėn. Dalyviai, sėkmingai baigę mokymus ir tapę visaverčiais „Fluxus“ agentais, galės įgyvendinti savo planus panaudodami jiems skirtą stipendiją ir biudžetą numatytai veiklai įgyvendinti.

Daugiau apie mokymus ČIA

Mokymai „Kaunas 2022“ savanoriams

Savanorių programa skirta norintiems tapti projekto „Kaunas 2022“ dalimi ir aktyviai prisidėti prie projekto vykdomų veiklų įgyvendinimo. Projekto savanoriams suteikiama galimybė asistuoti projekto kuratoriams ir programų vadovams, atlikti kūrybines, komunikacines ir kitas užduotis bei padėti įvairių renginių metu. Savanoriams suteikiama galimybė kartą per mėnesį dalyvauti vykstančiuose mokymuose ir kvalifikacijos kėlimo seminaruose, susipažinti su panašių vertybių turinčiais žmonėmis iš viso pasaulio ir tapti aktyviais bendruomenių pokyčių kūrėjais.

Daugiau apie mokymus ČIA

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: