Ieškoma galimybių organizuoti bendrą autobusų maršrutą

Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška, šiandien apsilankęs Kauno rajono savivaldybėje, su meru Valerijumi Makūnu aptarė galimybes organizuoti autobusų maršrutą, kuris jungtų abiejų rajonų teritorijas.

Vienas iš siūlymų – pratęsti Kauno rajono autobuso, važiuojančio į Skriaudžius, maršrutą iki Kazlų Rūdos. Pakeliui būtų užsukama į Gudelius, Ąžuolų Būdą ir kai kuriuos kitus kaimus.

„Toks autobuso maršrutas labai reikalingas mūsų gyventojams, be to, juo nuo rugsėjo 1-osios į mokyklas būtų pavėžėjami mokiniai“, – sakė M. Varaška, patikinęs, kad savivaldybė prisidės prie būtinų išlaidų kompensavimo. Prisijungti prie projekto galima siūlyti ir Prienų rajono savivaldybei, per kurios teritoriją taip pat eina šis beveik 19 km maršrutas.

Kitas svarstytinas variantas – savivaldybėms kartu įsteigti visai naują priemiestinį autobuso maršrutą į Kazlų Rūdą.

„Tai galėtų būti mūsų bendras regioninis projektas. Savivaldybių bendradarbiavimas šioje srityje labai naudingas ir žmonėms, ir savivaldybėms – dirbdami kartu mes efektyviau naudojame lėšas, – sakė V. Makūnas.

Susitikime dalyvavo Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vedėjas Tautvydas Tamošiūnas ir Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Greta Juškėnaitė.

Konkretus sprendimas bus priimtas abiem savivaldybėms išanalizavus visus galimus variantus.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: