Kauno rajono sportininkai džiaugiasi medalių derliumi

Ketvirtadienį Garliavos sporto centre vykusioje šventėje Kauno rajono savivaldybės vadovai už praėjusių metų pasiekimus dėkojo geriausiems pakaunės sportininkams ir jų treneriams.

Disko metiko patarimas

„Kaskart, kai šalia kitų miestų, regionų ar valstybių skamba Kauno rajono vardas, jaučiame nepaprastą pasididžiavimą ir dėkingumą jums“, – kalbėjo Kauno rajono mero pavaduotojas Jonas Gurskas.

Į šventę atvyko Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidentas Vladas Garastas, Lietuvos moterų krepšinio lygos vadovė Audra Ginelevičienė, Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas, kitų sporto šakų federacijų atstovai.

Viena skambiausių praėjusių metų sporto pergalių – Padauguvos kaime užaugusio disko metiko Andriaus Gudžiaus laimėtas aukso medalis pasaulio lengvosios atletikos čempionate.

„Svarbu daug dirbti, sunkiausiais momentais nepalūžti, o pasiekus vieną tikslą – siekti kitų“, – savo sėkmės formulę įvardijo geriausias 2017 metų Lietuvos sportininkas.

Pasaulio čempionų – ne vienas

A. Gudžius su vicemeru Pauliumi Visocku ir administracijos direktoriumi Antanu Nesteckiu teikė apdovanojimus jauniesiems Kauno rajono sportininkams. Vėliau prie jų prisidėjo ir Ringauduose gyvenanti kiokušin karatė pasaulio čempionė Inga Mikštaitė.

Pernai šauniai startavo irkluotojai Aurimas Adomavičius ir Dovydas Nemeravičius, aplenkdami visus varžovus pasaulio ir Europos čempionato keturviečių porinių valčių klasėje.

Kitas Kauno rajono sporto mokyklos auklėtinis Povilas Stankūnas tapo Europos jaunimo irklavimo vicečempionu.

Nudžiugino ir neįgaliųjų sporto atstovai. Krepšininkas Karolis Birieta iš Ramučių tapo kurčiųjų olimpinių žaidynių čempionu, o krepšininkė Justina Burbaitė-Mačiulienė ir tinklininkė Birutė Aleknavičiūtė – vicečempionėmis.

Remia moterų komandas

Kauno rajono bendruomenė didžiuojasi dviem moterų komandomis: „HC Garliava SM-CASCADA“ pernai tapo Lietuvos moterų rankinio lygos čempione, o „Hoptrans Sirenų“ krepšininkės iškovojo sidabrą.

Kauno rajono svarsčių kilnotojai šalyje taip pat beveik neturi sau lygių. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komanda jau penktą kartą iš eilės tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempione. O štai Matas Čepulis, Aurimas Stulgys ir Rolandas Bykovas parsivežė Europos suaugusiųjų svarčių kilnojimo čempionato auksą.

Gražių laimėjimų pasiekė ir Kauno rajono šauliai, boksininkai, dziudo imtynininkai, paplūdimio tinklinio, sportinių šokių atstovai.

Kauno rajono vadovų padėkų sulaukė sportiškiausių mokyklų komandos, treneriai, kūno kultūros mokytojai. Ypač šiltai publika pasitiko 60-mečio jubiliejų švenčiantį Kauno rajono sporto mokyklos rankinio trenerį Joną Mykolaitį.

Atnaujina sporto bazes

„Jūsų pergalės yra įpareigojimas Kauno rajono savivaldybei nuosekliai siekti, kad sportuoti būtų sudarytos tinkamos sąlygos, todėl stengiamės atnaujinti stadionus, sporto sales, inventorių“, – sportininkams kalbėjo J. Gurskas.

Kauno rajone yra 25 daugiafunkciai sporto aikštynai. Pernai buvo renovuotas Domeikavos gimnazijos sporto aikštynas, atnaujintos šios gimnazijos ir Panevėžiuko pagrindinės mokyklos sporto salės. Vyksta Vilkijos ir Ežerėlio sporto aikštynų renovavimo darbai.

Kauno rajono savivaldybei perėmus Kauno kolegijos baseiną, Mastaičiuose atsirado naujų galimybių plaukikams. Baseine vykdoma mokymo plaukti programa. Joje dalyvauja ir išmoks plaukti apie tūkstantis antrų klasių mokinių. Ateityje čia galės treniruotis ir profesionalai.

Rajone veikia daugiau kaip 30 įvairių sporto klubų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: