Kauno rajono seniūnus pasitiko atsinaujinantis Ežerėlis

Kauno rajono seniūnijų seniūnai į pasitarimus kas dvi savaites renkasi vis kitoje rajono seniūnijoje. Šįkart kolegų susirinkimas vyko Ežerėlyje. Dalyvavo ir savivaldybės vadovai, kai kurių savivaldybės skyrių vedėjai ir specialistai.

Ežerėlyje atliktus darbus ir artimiausius planus pristačiusi seniūnė Vilmantė Macijauskaitė svarbiausiais įvardijo gatvių nuorodų įrengimą, kelio ženklų atnaujinimą, miesto aikštės aplinkos sutvarkymą,  pasidžiaugė, kad apsodinta Durpininko aikštė, atliktas seniūnijos pastato išorės remontas. Kol kas tebeieškoma galimybės įrengti stebėjimo kameras, neišspręstas padangų sutvarkymo klausimas.

Seniūnė pasakojo, kad  pagal vykdomą miesto atnaujinimo projektą planuojama atnaujinti ir visuomenės reikmėms pritaikyti prie pagrindinės mokyklos esantį  sporto aikštyną, atlikti Liepų gatvės šaligatvių remontą, suremontuoti vaikų žaidimų aikštelę daugiabučių kiemuose. Miško gatvėje esančiame daugiabučių namų kvartale jau atnaujinti penki daugiabučiai, 2 renovuojami šiuo metu, tad planuojama sutvarkyti  įvažas į šį kvartalą ir automobilių stovėjimo aikšteles.

Įvairių klausimų kai kuriems seniūnams kelia naujasis darbo su šeimomis tvarkos aprašas. Atsakymų buvo ieškota aktyvių diskusijų metu.

„Seniūnas privalo žinoti konkrečią situaciją ir pasitelkti reikalingą specialistą problemai spręsti –psichologą, socialinį darbuotoją, vaiko teisų specialistą  ar kitą“, - aiškino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis.

Darbo su šeimomis realijomis ir praktinėmis įžvalgomis Neveronių seniūnijoje pasidalijo seniūnė Aldona Petkevičienė. „Sėkmės garantas – įvairių institucijų bendradarbiavimas“, – tvirtino seniūnė. Ji papasakojo, kad glaudus seniūnijos, įvairių insititucijų ir bendruomenės bendradarbiavimas visiškai pasiteisino. Situacija pasikeitė ir šiandien Neveronių seniūnija yra saugiausia Kauno rajone.

„Seniūnas mato ir įvardija problemą, perduoda ją spręsti  specialistams ir kontroliuoja sprendimo eigą“,- seniūno funkcijas darbe su šeimomis aiškino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Gurskas.

Vaiko teisių skyriaus vedėja Janina Dabašinskienė pasidžiaugė, kad kai kuriose seniūnijose ir iki įsigaliojant naujajai tvarkai nėra buvę problemų dirbant su šeimomis, pavyzdžiu pateikdama  Čekiškės ir Vilkijos seniūnų darbą.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Šukevičius supažindino su vasarą vyksiančių seniūnaičių rinkimų pasiruošimo eiga.

Pasibaigus pasitarimui norintieji apsilankė Ežerėlio slaugos namuose. Įstaigos direktorė Irena Tamulevičienė pasakojo, kad namų  gyventojų ir įstaigos personalas džiaugiasi ES projekto lėšomis atnaujintomis ir šiuolaikiškai įrengtomis patalpomis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: