Kalėdų kerai sklaido karantino nuotaikas: Raudondvaryje sužibo pagrindinė Kauno rajono eglutė

Penktadienio vakarą Raudondvario dvaras nušvito vaiskiomis spalvomis: sidabrine lazdele Ledinukas įžiebė pagrindinę Kauno rajono bendruomenės Kalėdų eglutę ir priminė visiems, kad tikri stebuklai mus aplanko nepaisant sudėtingiausių aplinkybių.

Iš pradžių Raudondvario dvaro kiemą dengė tirštas rūkas. Prieblandoje bolavo pilis, žirgynas ir oranžerija, tik neseniai išlietoje čiuožykloje kelios mergaitės nedrąsiai suko ratus. Ties posūkiu nuo jų pačiūžų pažiro ledo krislai, iš kurių išniro Ledinukas. Iškėlęs burtų lazdelę, jis pakvietė mažąsias čiuožėjas į parką. Vaikų rankose užsidegė stebuklingos liepsnelės.

Netrukus ryškiomis spalvomis nušvito pilis, karieta, povas, lelijos žiedas, fontanas. Vėliau būrelis patraukė prie žirgyno, kurio pilonai įsiplieskė purpurine ir mėlyna spalvomis.

Ledinukas sėdo prie stebuklingo pianino: pasigirdo muzikos garsai, kurie pažadino raudonu kaspinu perrištą Kalėdų eglutę. Pro žirgyno duris, traukdami kalėdines giesmes, į kiemą išėjo „Tabasco“ muzikantai. Prasidėjo šventė.

Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė apgailestavo, kad dėl karantino į Kalėdų eglutės įžiebimo ceremoniją nebuvo galima pakviesti žmonių, todėl renginys buvo transliuojamas internetu.

Vis dėlto direktorė pažadėjo, kad nedidelėmis grupėmis dvaro parke bus galima lankytis: grožėtis papuošimais, klausytis šventinės muzikos, apžiūrėti prakartėlę, nusifotografuoti.

Veiks ir čiuožykla, kurioje vienu metu galės pramogauti iki 25 čiuožėjų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: