Kalėdiniame stalo teniso turnyre išaiškinti stipriausieji

Garliavos stalo teniso klubas jau trečią kartą į Kalėdinį turnyrą, kuris jau tapo tradiciniu, sukvietė aplinkinių regionų stalo teniso entuziastus. Šiemet norą dalyvauti pareiškė 20 žaidėjų iš Kauno miesto, Kauno ir Prienų rajonų.

Turnyras šventinis, tad klubas sugalvojo netradicinį jo formatą. Pirmiausia burtų būdu dalyviai buvo suskirstyti į komandas po 2 žaidėjus, vėliau, atsižvelgiant į žaidėjų reitingo taškus, komandos išskirstytos į 2 pogrupius.

Kovos pogrupiuose vyko gruodžio 12 ir 14 dienomis, finalinės kovos – gruodžio 19 dieną Garliavos sporto centre.

Į stipriausiųjų ketvertą pateko pogrupių nugalėtojos komandos „Viesulas“ (S. Mikalauskas, M. Kavaliauskas) ir „Žaibas“ (G. Kunigonis, L. Dvylys) ir antrąsias vietas užėmusios komandos „Narsiečiai“ (J. Mackus, G. Gaurylius) ir „Tombolas“ (T. Adomavičienė, B. Momgaudas). Pusfinalyje „Viesulas“ nugalėjo „Tombolą“, o „Narsiečiai“ – komandą „Žaibas“.

Finaliniame susitikime  „Viesulas“, kurią sudarė Kauno rajono sporto mokyklos treneris Saulius Mikalauskas ir jo buvęs auklėtinis garliaviškis Martynas Kavaliauskas, rezultatu 3:0 sutriuškino „Narsiečius“ ir iškovojo stipriausios Kalėdinio turnyro komandos vardą.

Labai atkakli kova dėl trečiosios vietos vyko tarp komandų „Žaibas“ ir „Tombolas“. Rezultatu  3:2 laimėjo mišri komanda „Tombolas“, kurią sudarė kauniečiai Toma Adomavičienė ir Boleslovas Momgaudas.

Antroje finalinėje grupėje dėl nugalėtojo vardo susikovė komandos „Siurprizas“ (V. Stankus, M. Gudynas) ir „Aleksotas“ (R. Kisielius, R. Mikšys). „Siurprizas“ varžovus nugalėjo rezultatu 3:1.

Finalinių kovų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti kalėdinėmis sporto taurėmis.

Pasibaigus kovoms, turnyro organizatoriai pakvietė žaidėjus pasivaišinti kava, arbata ir šventiniu tortu.

Klubo pirmininkas apžvelgė besibaigiančius metus, pasidžiaugė, kad klubas, panaudodamas Kauno rajono savivaldybės teikiamą materialinę paramą sporto klubams aktyvinti, sėkmingai įgyvendina užsibrėžtą tikslą – populiarinti stalo tenisą rajone.

Metų pradžioje buvo suorganizuotos asmeninės suaugusiųjų ir mokinių rajono pirmenybės, klubo gretos šiemet pasipildė dar 6 naujais stalo teniso entuziastais. Dvi klubo komandos sėkmingai rungtyniauja respublikos stalo teniso pirmenybių 3 lygos ir regionų B lygos varžybose.

Garliavos stalo teniso klubo pirmininkas Vaclovas Stankus

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: