Kaip skamba erdvė, kurioje gyveni?

Samylų, Garliavos apylinkių, Linksmakalnio, Taurakiemio ir Rokų jaunimas pažymėjo Lietuvos jaunimo metus tyrinėdami jiems žinomų vietų garsus. Penkios audiovizualinės instaliacijos „Kaip skamba erdvės?“ per savaitę pasklido po penkias seniūnijas.

Kartu su profesionaliais menininkais Romantu Daugėla ir Roberta Daugėlaite bei Samylų kultūros centro komanda, jaunuoliai nėrė į kūrybines garso laboratorijas. „Projektas suintrigavo, nes iš anksto nežinojome, ką galėsime atrasti. Kartu su vietos jaunimu kasdieniuose garsuose pavyko įžvelgti muzikos detales ir jas sujungti į visumą. Drauge su Romantu garso takelių įrašuose atradome autentiškų motyvų, kurie klausytojams suteiks galimybę praplėsti vaizduotės ribas“, – pasakojo R.Daugėlaitė.

Instaliacija „Kaip skamba erdvės?“ pirmiausiai įgavo pavidalą Prienų jaunimo performansų vakare „Po grindim“, o Raseinių jaunimo centre atrado naujų spalvų. Sustiprėjusi sugrįžo namo, į Kauno rajoną, ir kartu su muzikantais R. Daugėlaite, Giedriumi Balbieriumi, pantomimos meistru Viačeslavu Čistovu-Jaseliūnu ir jaunimu pateikė atsakymą į klausimą „Kaip skamba erdvė, kurioje gyveni?“.

Projekto autoriai kitąmet ieškos partnerių ir savo eksperimentų rezultatus pristatys platesnei auditorijai. Kauno rajono savivaldybės ir Lietuvos kultūros tarybos finansuoto projekto dėka audiovizualinė instaliacija „Kaip skamba erdvės?“ atsidurs netikėtose vietose ir vėl džiugins klausytojus.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos