Kačerginė tampa ne tik dviratininkų, bet ir bėgikų meka

Vaizdinga, tyru pušynų oru garsėjanti Kačerginė – ideali sveikatingumo oazė. Apibendrinti individualaus bėgimo ,,Kačerginė 2020“ rezultatus į Liepų parką ketvirtadienį rinkosi bėgimo dalyviai, organizatoriai, savanoriai, renginio globėjai.

Dėl pavasarį įsigaliojusių karantino sąlygų neišsiskleidė idėja surengti didelį Kauno rajono bėgimą ,,Kačerginė 2020“. Renginys turėjo vainikuoti projektą ,,Kačerginė mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2020“ ir Kauno rajono 65-mečio sukaktį.

Surengtas individualus bėgimas – tikrų sporto entuziastų mestas gelbėjimo ratas.

Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas, kreipdamasis į sporto bendruomenę, pabrėžė, kad kiekvienas dalyvis – nugalėtojas, metęs iššūkį sau: palaikyti fizinį aktyvumą ir startuoti karantino metu.
Iš viso penkių kilometrų trasą įveikė 88 bėgikai. Kačerginės bėgimo dalyvių sąraše – garsių sporto klubų atstovai, šeimos, pavieniai bėgimo virusu užsikrėtę sveikatingumo aistruoliai.

Padėkota Kačerginės bėgikui Ramūnui Vilčinskui ir Kauno rajono sporto mokyklos treneriui Alfonsui Kazlauskui. Tai jie, karantino metu, stebėdami Europos valstybių gyventojų fizinį aktyvumą, surado ir išmėgino puikų Kačerginės pušynų maršrutą.

Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, kiekvienam dovanojo sportinius marškinėlius, pažymėtus Kačerginės ir Kauno rajono simbolika. Nors apdovanotųjų amžius ir sportinė patirtis skirtinga, bet siekis kitais metais daug didesniu būriu susiburti Kačerginėje užvaldė visus.

Apie renginio sėkmę ir populiarumą bylojo dalyvių atsiliepimai. Daug komplimentų pasakyta Kačerginės trasai, kuri, ,,puiki, kaip reta“, ,,nėra įkalnių“, ,,nuostabūs vaizdai“, ,,nėra automobilių“. Iš kitų Lietuvos vietovių atvykusieji bėgikai irgi džiaugiasi atradę kurortinę Kačerginę.
Kačerginės mažosios Lietuvos kultūros sostinės 2020 renginių kalendorius, pasipuošęs sportinio bėgimo iniciatyva, dar kartą išryškino vietovės tapatybę, pabrėžė jos savitumą. Kaip paukščiai girios sėklas, taip bėgikai Kačerginės vardą išnešiojo po visą Lietuvą. Tai ir buvo vienas projekto tikslų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: