Irkluotojų sėkmė Trakuose

Gegužės 4–6 dienomis Trakuose vyko tarptautinė irklavimo regata ir paskutinės atrankinės varžybos į Europos jaunių irklavimo čempionatą.

Šiais metais Lietuvos irklavimo federacijai nusprendus, kad Europos jaunių čempionate Lietuvai atstovaus tik šeši irkluotojai, pagrindinė kova virė vaikinų vienviečių valčių klasėje.

Atrankoje pareiškė norą dalyvauti net 29 irkluotojai. Malonu, kad šioje valčių klasėje sau lygių neturėjo mūsų sporto mokyklos auklėtinis Titas Mašanauskas. Jis ir šeštadienio, ir sekmadienio finaluose daugiau kaip 10 sekundžių lenkė artimiausią varžovą ir iškovojo kelialapį į Europos jaunių čempionatą.

Dviviečių be vairininko valčių klasėje sau lygių neturėjo broliai dvyniai Domantas ir Dovydas Stankūnai.

Šie trys Kauno rajono sporto mokyklos trenerių E. ir A. Lavickų auklėtiniai atstovaus Lietuvai Europos jaunių čempionate, kuriame bus kovojama dėl vieno kelialapio į pasaulio jaunimo olimpines žaidynes, vyksiančias šių metų spalį Argentinoje.

Europos čempionatas vyks gegužės 25–27 d. Prancūzijoje, Gravelines mieste.

Sėkmingai regatoje startavo ir kiti mūsų rajono sporto mokyklos auklėtiniai. Suaugusiųjų grupėje kelialapį į I pasaulio taurės etapą iškovojo Povilas Stankūnas.

Justas Kuskevičius ir Dovydas Filipavičius iškovojo pergalę jaunių dviviečių porinių valčių klasėje, merginų jaunių dviviečių porinių valčių klasėje pirmą vietą iškovojo Dovilė Rimkutė ir Gustė Vaškevičiūtė, antrą vietą ir sidabro medalius iškovojo Guoda Baubaitė ir Danielė Talačkaitė. Šios merginos aukso medalius iškovojo ir keturviečių porinių valčių klasėje.

Kauno rajono sporto mokyklos inf.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: