INFORMACIJA DĖL PARAMOS MAISTO PRODUKTAIS IŠ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondas, pasitelkęs labdaros organizacijas ir savivaldybes, teikia paramą maisto produktais labiausiai skurstantiems asmenims.

Maisto produktų krepšelį gali sudaryti:

aukščiausios rūšies kvietiniai miltai;

makaronai;

grikiai;

ryžiai;

trijų grūdų kruopos;

baltasis cukrus;

aliejus;

mėsos ir žuvies konservai;

konservuotos daržovių sriubos;

konservuoti žirneliai;

konservuotos pupelės;

sausieji pusryčiai;

avižiniai sausainiai;

saldintas tirštintas pienas;

greitojo paruošimo avižų košė.

Maisto produktų krepšelio sudėtis kiekvieno dalijimo metu gali keistis.

Teisę gauti paramą maistu turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (153,00 Eur). Parama maisto produktais gali būti skiriama ir kitais atvejais, kai vienam gyvenančiam asmeniui ar bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui yra didesnės nei 1,5 VRP (153,00 Eur) dydžio, bet neviršija 2 VRP (204 Eur) dydžių per mėnesį, atsižvelgiant į bendrai gyvenančių asmenų arba vieno gyvenančio asmens materialinę padėtį (yra neįgalus, šeima ar vienas gyvenantis asmuo patiria išlaidas ligos, nelaimės ir kitais atvejais).

Prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo 2017 m. priimami visus kalendorinius metus. Norint gauti paramą maisto produktais birželio mėnesį, prašymus reikia pateikti iki gegužės 10 d., rugpjūčio mėnesį – iki liepos 10 d., spalio mėnesį – iki rugsėjo 10 d., gruodžio mėnesį – iki lapkričio 10 d.

Kauno rajono gyventojai, norintys gauti šią paramą, turi kreiptis į Kauno rajono savivaldybės administracijos seniūnijas pagal gyvenamąją vietą ir pateikti:

prašymą (pildomas seniūnijoje);

asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;

pažymas apie gautas pajamas per paskutinius 3 mėnesius iki kreipimosi (arba kreipimosi mėnesio, jeigu palyginti su praėjusiais mėnesiais keitėsi pajamų šaltinis ar šeimos sudėtis).

Tas pats asmens prašymas galioja iki vienų kalendorinių metų (nuo 2017 m. sausio 1 dienos iki 2017 metų gruodžio 31 d.), jeigu nepasikeitė gyventojo ir (ar) su juo kartu gyvenančių asmenų pajamos, šeimos sudėtis. Asmenys, kurie 2 kartus iš eilės neatsiėmė maisto produktų, seniūnijos sprendimu gali būti neįtraukiami į vėlesnius paramos gavėjų sąrašus ir dėl paramos maisto produktais turi kreiptis iš naujo. Jeigu pasikeitė asmens pajamos, apie tai jis privalo informuoti seniūnijos socialinio darbo organizatorių.

2017 m. II–IV ketvirtį maisto produktai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo dalijami balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

Paramos maisto produktais gavimo klausimais darbo dienomis telefonu, elektroniniu paštu arba atvykus į gyvenamosios vietos seniūniją informaciją ir konsultacijas teikia gyvenamosios vietos seniūnijos socialinio darbo organizatoriai.

Parama maisto produktais dalijama pagal seniūnijų atsakingų darbuotojų sudarytą ir seniūnijose skelbiamą tvarkaraštį. 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: