Įkurtuvės Babtuose

Kauno rajono ūkininkai nuo šiol turės dar vieną objektą, kuris vienaip ar kitaip bus reikalingas jų poreikiams: ketvirtadienį Babtų seniūnijoje atidarytas naujas šiuolaikinis „Agrokoncerno grupės“ pastatų kompleksas.

Trijų aukštų 5,8 tūkst. kv. m pastate įrengtos administracinės patalpos, konferencijų salė, technikos aptarnavimo skyrius, plovykla. Įėjus į pastatą pasitinka jaukus žiemos sodas. Interjere dominuoja žalia spalva. Darbuotojams ir svečiams skirtos poilsio zonos, kavinė. Kompleksas iškilo per vienus metus.

„Tikiu, kad šiose patalpose bus malonu dirbti arba apsilankyti“, – kalbėjo projekto autorius architektas Audrius Ambrasas.

„Agrokoncerno grupės“ generalinis direktorius Valdas Eimontas sakė, kad Babtuose dirbs apie 140 įmonės darbuotojų. Čia ne tik bus sudaromos įvairios sutartys, prekiaujama žemės ūkio technika, trąšomis, bet ir vyks seminarai, mokymai.

„Agrokoncerno grupė“ yra viena didžiausių žemės ūkio įmonių Lietuvoje, teikianti agrocheminio aptarnavimo, žemės ūkio produkcijos realizavimo ir kitas paslaugas.

„Kauno rajonas yra patogioje vietoje, mūsų kraštą kerta magistraliniai keliai, turime tvirtas ūkininkavimo tradicijas, todėl čia įsikurti agroverslo įmonei – geriausias sprendimas“, – pastebėjo įkurtuvėse dalyvavęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: