„HELLA Lithuania“ planuoja augimą

Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (Karmėlavos sen., Kauno r.) įsikūrusi elektronikos komponentų gamykla „HELLA Lithuania“ planuoja tolesnį augimą ir artimiausiais metais į plėtrą ketina investuoti daugiau nei 30 mln. eurų.

Tarptautinė technologijų kompanija „Faurecia“ šių metų pradžioje įsigijo kiek daugiau nei 80 proc. „HELLA“ akcijų. Nuo tada abi kompanijos veikia po skėtiniu prekės ženklu „FORVIA“. Kauno rajone įsikūrusiai „HELLA Lithuania“ keliami dideli tikslai.

„Jau penkeri metai, kai esame čia, ir nė minutės dėl to nesigailime. Laikome Lietuvą patikima šalimi, o lietuvius – gerais darbuotojais. Turime 100 procentų patvirtintą plėtros planą: pirmiausiai visiškai užpildysime jau pastatytą antrąjį modulį gamybos linijomis, kas leis mums iki 2023 metų pabaigos suburti 400 darbuotojų komandą. Vėliau, 2023-2024 metais derinsime tolesnę plėtros strategiją, turinčią potencialo plėsti gamybos ir sandėlio erdvę“, – ateities planus Kauno rajono merui Valerijui Makūnui dėstė „HELLA Lithuania“ direktorius Maximas Zakletskis. Įmonė ketina samdyti daugiau darbuotojų ir vystyti gamybą, orientuotą į transporto priemonių išmanumą ir tvarumą.

Naujų darbuotojų paieška, patogesnis susisiekimas ir galimybė Kauno LEZ įkurti vaikų darželį buvo pagrindiniai klausimai, kuriuos V. Makūnas aptarė su M. Zakletskiu.

„Mūsų darbuotojai daugiausiai jauni, todėl jiems svarbu ne tik geras atlyginimas, bet ir kiti gyvenimo kokybės dalykai: patogus važiavimas į darbą, galimybė leisti vaikus į darželį“, – pastebėjo M. Zakletskis.

V.Makūnas pasiūlė sprendimą. „Jūs suteikite patalpas, kuriose Kauno rajono savivaldybė galėtų įkurdinti darželį ir jame teikti paslaugas. Manau, kad toks modelis būtų patogus ir kitų Kauno LEZ įmonių darbuotojų šeimoms“, – kalbėjo meras.

Dažnai kylančias transporto spūstis Ramučiuose turėtų sumažinti kuriamos jungtys su magistralėmis A1 ir A6 V. Makūnas informavo, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija jas pažadėjo nutiesti iki 2026 metų. Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybės sprendžia ir vieningų viešojo transporto maršrutų sukūrimą, kas taip pat sudarys galimybes patogiau judėti regione.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos