Folkloro ansamblio „Gegutala“ 20-mečio jubiliejuje – gausu dainų ir šokių

Rugsėjo 19-osios vakarą prie Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos rinkosi Kauno rajono folkloro ansambliai. Po gimnazijos direktoriaus V. Vitkausko sveikinimo visas būrys nuotaikingai nusiteikusių dalyvių su daina patraukė į Garliavos Kaimynystės parką.

„Tėvynės dainos jūs auksinės, be jūsų šąla mums krūtinės“, – tokiais, lietuvių poeto Maironio, žodžiais į susirinkusius kreipėsi renginio vedėja S. Macevičiūtė, pasidžiaugdama, jog toks gausus būrys žmonių atvyko pasveikinti Garliavos sporto ir kultūros centro folkloro ansamblį „Gegutala“ su kūrybinės veiklos 20-mečio jubiliejumi.

Garliavos miesto gyventojams ir svečiams folkloro ansamblis „Gegutala“ (vad. N. Grivačiauskienė) dovanojo įvairių tradicinių dainų pynę, kurią papildė ir kiti Kauno rajono kolektyvai. Širdžiai mielas dainas dovanojo Samylų kultūros centro Ilgakiemio laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Sedula“ (vad. A. Vozgirdienė), Batniavos mokyklos-daugiafunkcio centro folkloro ansamblis „Karklė“ (vad. R. Aleknienė), Ežerėlio kultūros centro Zapyškio laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Altonė“ (vad. J. Bytautė), Ežerėlio kultūros centro Ringaudų laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Ringauda“ (vad. L. Liaudanskaitė).

Šventėje taip pat dalyvavo bei kolektyvą su gražiu jubiliejumi sveikino ir Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė B. Jagrienė, įteikdama Kauno rajono mero V. Makūno bei Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo J. Petkevičiaus padėkas ansamblio vadovei N. Grivačiauskienei ir ilgamečiams ansamblio nariams.

Folkloro ansamblį taip pat sveikino Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius M. Norvaiša. Jis besidžiaugdamas gražia kolektyvo sukaktimi ansambliui ir jo vadovei įteikė simbolinį lauknešėlį ir nemokamą kelionės bilietą į Lietuvos pajūrį.

Po sveikinimų gausos ir nuvilnijusių dainų prasidėjo daugelio pamėgta ir jau tradicija tapusi etninės kultūros akcija „Visa Lietuva šoka“, kuri Garliavoje vyko jau ketvirtąjį kartą. Įvairius šokius scenoje demonstravo ne tik folkloro ansamblis „Gegutala“, bet ir atvykę kolektyvai. Po smagių šokių visiems dalyvavusiems ansambliams įteiktas simbolinis lauknešėlis bei padėka už dalyvavimą.

Organizatoriai dėkoja UAB „Garliavos duona“ už skaniausią duoną kolektyvų lauknešėliams, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai už kolektyvų priėmimą bei Garliavos seniūnijai už bendrystę.

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: