Akademijoje atidaryta fotografo Tomo Preikšos darbų paroda

Akademijos bendruomenės centras įsitikinęs, jog karantinas ne kliūtis grožėtis meno kūriniais, todėl   Akademijoje veikiančioje parduotuvėje „Lokali“ atidaryta pakaunės menininko Tomo Preikšos fotografijų paroda, kuria pasigrožėti kviečiami visi norintys.

„Laimė man yra dovanoti laiką, kuriantį ir įkvepiantį istorijas, materializuojantį idėjas ir mintis, tampantį skonio ar kvapo iliuzijomis… Fotografija – tai ne tik menas, tai mano kasdienybė ir didi privilegija sustabdyti ir išsaugoti šias Jūsų gyvenimo magiją kuriančias akimirkas. O spindinčios, ne retai ir draugais tampančių, klientų akys, virstančios širdis šildančiomis ir jaudinančiomis emocijomis, yra mano didžiausias įkvėpimas. Juk ne veltui vienas žymiausių XIX a. dramaturgų ir poetų Oskaras Vaildas yra pasakęs „Grožis – tai tam tikra genialumo forma, iš teisybės ji net aukščiau už genialumą, nes grožio net aiškinti nereikia.“, – teigė parodos autorius T. Preikša.

Apžiūrėti parodą galima vietos gamintojų parduotuvėje „Lokali“ (Akademija, Varžupio g. 1), kuri įsikūrusi prekybos centre „Rimi“, kiekvieną dieną nuo 8.00 iki 22.00 val.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: