Lietuvos atviras dziudo jaunimo čempionatas pažymėtas 4 bronzos medaliais

Paskutinį vasario savaitgalį Elektrėnuose vyko Lietuvos atviras dziudo jaunimo čempionatas, kuriame puikiai sekėsi pakaunės sportininkams.

Čempionate dalyvavo daugiau kaip 150 pačių pajėgiausių dziudo sportininkų iš visos Lietuvos.

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 4 bronzos medalius, vienas sportininkas, nusileidęs kovoje dėl trečios vietos, liko penktas.

Lapių seniūnijoje gyvenantys, trenerio V. Budgino auklėtiniai,  Ugnius Urnikis svorio kategorijoje iki 100 kg ir Dovydas Sabastijanskas svorio kategorijoje iki 90 kg iškovojo trečiąsias vietas. Babtų atstovė Kamilė Tamašauskaitė svorio kategorijoje iki 52 kg (treneris R. Pocius) taip pat pasipuošė bronzos medaliu. To paties trenerio sportininkas Adrijus Kakaška svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo penktą vietą. Dominykas Margelis iš Raudondvario svorio kategorijoje iki 100 kg (treneris E. Bunevičius) irgi pelnė bronzos medalį.

Pasibaigus varžyboms buvo sudarinėjamos šių metų Lietuvos dziudo jaunimo rinktinės. Džiugu, kad į rinktinę buvo įtraukti ir pakviesti Dovydas Sabastijanskas ir Dominykas Margelis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos