Jaunieji dziudistai iš Vokietijos grįžo su laimėjimais

Trys Domeikavos gimnazijos mokiniai, sportuojantys Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje, lapkričio pradžioje dalyvavo Lindenfels miestelyje, Bergštrasės apskrityje, Vokietijoje vykusioje moksleivių iki 14 metų dziudo sporto stovykloje.

Bergštrasės apskritis – ilgametė Kauno rajono savivaldybės partnerė. Sportininkų vizitas buvo abipusio bendradarbiavimo programos dalis. Šių metų sausį vokiečių sportininkai buvo atvykę į turnyrą Laisvės gynėjų dienai paminėti Ringauduose, buvo apgyvendinti Kačerginės daugiafunkciame centre. Dabar Vokietijoje moksleivius ir jų trenerį Arūną Misecką šiltai priėmė Lindenfels miestelio dziudo klubo „Judo-Club Burstadt“, su kuriuo Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklą sieja ne vienus metus trunkantis draugiškas bendradarbiavimas, atstovai.

„Sporto stovykloje kalnuose su vokiečių dziudistais vykdavo po dvi treniruotes per dieną, jas vedė vietos treneriai“, – pasakojo lietuvių treneris, lydėjęs jaunuosius sportininkus.

Sėkmingos mūsų sportininkams buvo stovykloje vykusios varžybos. Jose jie varžėsi su Vokietijos Eseno žemės jaunaisiais dziudistais.

Penktokas Šarūnas Varanavičius ir trečiokas Dominykas Kontautas savo grupėse ir svorio kategorijose laimėjo pirmąsias vietas, ketvirtokas Povilas Baleika – trečiąją.

Laisvalaikiu mokiniams buvo organizuojamos pramogos – vaikai laipiojo uolomis salėje, vyko ekskursijon į Worms miestelį, paskutinį vakarą dalyvavo atsisveikinimo vakaronėje.

Kelias naktis prieš ir po stovyklos lietuvaičiai buvo apgyvendinti ir Vasario 16-osios lietuvių gimnazijoje.

Abiejų šalių jaunieji sportininkai jau laukia kito susitikimo, kuris vyks Kauno rajone.

.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: