Dovana Lietuvai - liaudies šokių festivalis

Lapkričio 25 d. į Garliavos sporto ir kultūros centrą rinkosi visi, neabejingi liaudies šokiui ir jo tradicijoms. Festivalio šeimininkai, vyresniųjų liaudies šokių grupė „Ąžuolas“, kartu su meno vadove Zita Vaškeliene į tradicinį respublikinį liaudies šokių festivalį „Atdarykim vartelius 2017“ sukvietė liaudies šokio mylėtojus ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš kaimyninės Lenkijos.

Šiais metais festivalyje, kurį iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos  kultūros ministerija, kartui su šeimininkais smagiai muzikavo Klaipėdos tautinių šokių kolektyvo „Vėtra“ kaimiška kapela, o nuotaikingus šokius susirinkusiems dovanojo liaudies šokių grupės – „Vėtra“ iš Klaipėdos, „Ringis“ iš Balbieriškio, „Jotvingis“ iš Marijampolės, „Suvartukas“ iš Plungės, „Patrepsėlis“ iš Radviliškio, „Vėjo malūnėlis“ iš Raudondvario, „Neris“ iš Vilniaus, „Suktinis“ iš Kauno ir svečiai iš Seinų su liaudies šokių kolektyvu „Seina“.

Gausiais aplodismentais buvo pasitikti kolektyvų vėliavnešiai, paskelbę festivalio pradžią.

Dalyviai ne tik pristatė savo paruoštus šokius, bet kartu šokti kvietė ir atvykusiuosius.

Programą paįvairino festivalio organizatorių paruošti žaidimai ir atrakcijos žiūrovams. Pastarieji buvo apdovanoti rėmėjų prizais ir dovanomis.

Garliavos sporto ir kultūros centro vaikų šokių kolektyvas „Tauškutis“ dovanojo šokį „Gintariniai riešutai“ (vadovė Zita Vaškelienė).

Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša įteikė atminimo dovanas kolektyvų vadovams ir apdovanojo debiutavusius kolektyvus.

Debiuto nominacijas pelnė liaudies šokių kolektyvai „Seina“ ir „Patrepsėlis“. Vyresniųjų liaudies šokių grupės „Ąžuolas“ šokėjų, kartu su meno vadove Zita Vaškeliene, įsteigtą prizą „Žiūrovų simpatija“ laimėjo „Vėjo malūnėlis“.

Meno vadovei Zitai Vaškelienei už ilgametį darbą kultūros srityje, puoselėjant liaudies šokių tradicijas, buvo įteikta padėka

Garliavos sporto ir kultūros centras kartu su vyresniųjų liaudies šokių grupe „Ąžuolas“ festivalį „Atdarykim vartelius 2017“ dovanojo Lietuvai šimtmečio proga ir prisidėjo prie pilietinio projekto „Dovana Lietuvai“.

 

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: