Domeikavos gimnazijoje vyko etninės kultūros konkursai

Kovo 3 d. Domeikavos gimnazijoje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso ,,Tramtatulis“ ir Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ rajono atrankos turai.

Geriausiai pasirodė ir į regioninį konkurso turą, vyksiantį Marijampolėje, pateko Domeikavos gimnazijos folkloro ansamblio „Serbentėlė“ atstovai Austėja Veiverytė, Ieva Černiauskaitė, Silvija  Sutkaitytė, Augustinas Žaromskis bei Ieva Černiauskaitė, Erikas Rimša ir Ernestas Steponkus, grojantys kapeloje.

Konkurso metu visi dalyviai ir svečiai galėjo grožėtis Kauno rajono mokinių sukurtais tautodailės darbais: medžio drožiniais, keramikos dirbiniais, austomis servetėlėmis, padėkliukais, mediniais liaudies instrumentais.

Moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ vietinį turą laimėjo Darijus Jankauskas ir Eglė Kurtinaitytė iš Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos, Ema Nevedomskaitė ir Nojus Vaicekauskas iš Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos, Arminas Mickus iš Domeikavos gimnazijos bei Emilija Stepšytė iš Garliavos Jonučių progimnazijos.

Rajoninio turo nugalėtojai savo kūrinius pristatys ir patekti į respublikinį turą bandys regioniniame ture Marijampolėje, 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: