Pakaunės daugiabučių namų ir jų aplinkos atnaujinimui – 100 tūkst. eurų

Kauno rajono savivaldybės taryba patvirtino 2021 metams daugiabučių namų ir jų aplinkos atnaujinimo, plėtros ir administravimo rėmimo fondo tarybos lėšų sąmatą. Savivaldybė daugiabučiams tvarkyti šįmet skyrė 100 tūkst. eurų.

Pagal šią programą savivaldybė paramą skiria daugiabučių namų techniniams defektams, kurie kelia grėsmę namo ar jo konstrukcijų stabilumui ir (ar) žmonių saugumui, likviduoti, daugiabučio namo aplinkai gerinti. Taip pat  finansinė pagalba skiriama įvairių dokumentų parengimui ir įteisinimui (bendrijų steigimas, modernizavimo projektų paraiškos, sklypo įteisinimas ir t.t.)

Pernai Kauno rajono savivaldybės daugiabučių namų ir jų aplinkos atnaujinimo, plėtros ir administravimo rėmimo fondo taryba sulaukė 70 prašymų dėl lėšų skyrimo. Pritarta buvo 25 prašymams, o lėšų skirta 28 pareiškėjams. 2020 metais iš fondo panaudota daugiau nei 42 tūkst. eurų. 

Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų remontui išleista 18 tūkst. eurų. Beveik 14 tūkst. eurų skirta žemės sklypo prie daugiabučio gyvenamojo namo formavimo dokumentams parengti ir įteisinti. Dar 6,8 tūkst. eurų – daugiabučių namų techninių defektų likvidavimui, o už 3,6 tūkst. eurų pagerintos daugiabučių aplinkos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: