Daryk kitaip, būk kaip Mačiūnas!

Kiekvieną dieną – vis tie patys ritualai. Mes keliamės, įsijungiame savo ekranus, perskaitome tų pačių žmonių įrašus ir tų pačių svetainių naujienas, aplankome tas pačias vietas, pabendraujame su tais pačiais kolegomis ir užsukame į tas pačias parduotuves grįždami puikiai pažįstamais keliais namo. O kas būtų, jeigu mes susprogdintume savo kasdienybės burbulą ir nuveiktume kažką… netikėto? Būtent tai „Kaunas 2022“ organizuojamas netikėtumų festivalis „100 pirmų kartų“ ir sieks padaryti – padėti kiekvienam miestiečiui nustebinti patį save!

Vieta: Parodos gatvė!

Laikas: liepos 14 d. vakaras (tiksli valanda derinama su leidimą išduodančiomis institucijomis).

Startas: greta Jurgio Mačiūno namo (Parodos g. 1). Prie starto linijos dalyvius pasitiks vedėjas, jis formuos komandas ir skelbs startą.

Koncepcija: liepos 14 d., švenčiant pirmąjį Kauno – Europos kultūros sostinės netikėtumų festivalį „100 pirmų kartų“, kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami įveikti trasą iš laikinosios sostinės į šiuolaikinę, užkopiant Parodos gatvės važiuojamąja dalimi iš apačios į viršų kuo keisčiau. Kaip? FLUXUS STILIUMI! Keistais drabužiais, keistu būdu – atbulomis, keturiomis, su daina, nešant žmoną (vyrą irgi galima), jojant arkliu, dviračiu, slidėmis, su kanarėle narvelyje, su šaukštu po pietų, su... kuo ir kaip tik sugalvosi. Renginys truks lygiai valandą.

Kaip įgyvendinama: uždaroma Parodos gatvė viršuje ir apačioje. Kviečiami gerieji žmonės: kaimynai, menininkai, politikai, verslininkai, po vieną ir komandomis. Vaikams irgi galima.

Kvietimas: kviečiame scenos menų, muzikos, kitų žanrų menininkus ir kolektyvus prisijungti prie programos „Kopimas iš laikinosios į šiuolaikinę Fluxus stiliumi“ turinio kūrimo.

Daryk kitaip, būk kaip Mačiūnas!

O kas buvo Mačiūnas? Ateik – pamatysi!

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: